۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پیچ گوشتی برقی و شارژی

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

پیچ گوشتی برقی و پیچ گوشتی شارژی

پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی نوعی از دریل است که با برق کار می‌ کند و مخصوص باز و بست کردن پیچ طراحی شده است، این نوع دریل ها معمولا دارای دور کمتری بوده ولی در عوض مجهز به ترکمتر(کنترل گشتاور) می باشند. این مدل سیمی بوده و در عرض چند ثانیه پیچ ‌ها را باز و بسته می ‌کند.

پیچ گوشتی شارژی

نوع دیگری از دریل پیچ گوشتی که بی‌ سیم بوده و با باطری کار می ‌کند و گزینه بسیار مناسبی برای محل هایی که پریز برق وجود ندارد می باشد. طرز کار آن شبیه به دریل برقی است. بیشتر برای کارهای نصب انواع کابینت و یا کناف و همچنین هر کار دیگری که نیاز به باز و بست کرئن پیچ دارد و همچنین برای کارهای سبک و خانگی کاربرد دارد.

انواع پیچ گوشتی شارژی

پیچ گوشتی های شارژي به دو نوع معمولی و چکشی تقسیم بندی می‌ شود. از پیچ گوشتی شارژي معمولی برای ایجاد سوراخ در سطوح مختلف و از پیچ گوشتی شارژي چکشی برای ایجاد سوراخ روی آجر، سنگ و بتن استفاده می شود.

بهترین برند پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی

 هرچه توان سوراخکاری پیچ گوشتی شما بالاتر باشد یعنی قدرت و کیفیت آن نیز بالاست. از دیگر عوامل تشخیص بهترین برند می توان به موتور، سه نظام و باتری پیچ گوشتی شارژی و برقی نام برد. برخی از بهترین برندهای تولیدکننده پیچ گوشتی برقی و شارژی عبارتند از:

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی رونیکس

برند Ronix در ایران، آلمان و مادرید ثبت شده است. این برند دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب بوده و اکثر مشتریان از این محصول راضی هستند. سرعت گردش آزاد برخی از این پیچ گوشتی های شارژی ۴۰۰ دور بر دقیقه بوده و سه نظام آنها ۱۳ میلی متری است. می‌ توانید لوازم جانبی پیچ گوشتی شارژی رونیکس را به راحتی در بازار پیدا کنید.

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی توسن

 این محصول نیز متنوع است و شما می توانید پیچ گوشتی دارای ولتاژ ۱۸۰ ـ ۲۴۰ را که از قدیمی ترین برندهای موجود در ایران است تهیه کنید. این دریل حدود ۲۳۰ وات توان داشته و ۷۰۰ دور در دقیقه دوران دارد. اگر پیچ گوشتی برقی ارزان می خواهید از این برند استفاده کنید.

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی آروا

این محصول خدمات پس از فروش بسیار خوبی دارد. شما می توانید از بین ۱۴ مدل پیچ گوشتی شارژی مدل آروا یکی را انتخاب و از آن استفاده کنید. پیچ گوشتی ۱۸ ولت این برند بسیار مناسب مصارف خانگی است. با توان ۲۸۰ واتی قادر است در فلز ۱۰ میلی متر سوراخ ایجاد کند.

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی کرون

این برند چینی یکی از بزرگترین شرکت‌ های جهان را در صنعت ابزارآلات در اختیار دارد. ولتاژ ورودی پیچ گوشتی شارژی این محصول ۱۲ ولت بوده و قادر است در چوب و فلز به ترتیب ۲۰ و ۱۰ میلی متر سوراخکاری کند.

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی دی سی ای

مشخصات پیچ گوشتی شارژي آن سه نظام خودکار این برند ۱۰ میلی متری است. این پیچ گوشتی شارژی برابر با برند ماکیتا بوده و همچنین این برند پیچ گوشتی شارژی ارزان داشته و برای مصارف خانگی بسیار عالی به نظر می رسد.

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی ماکیتا

پیچ گوشتی شارژي ماکیتا ساخت ژاپن بوده و با ولتاژ ۱۲ ولت، در فلز و سیمان، سوراخ‌ هایی با قطر ۱۰ میلی ‌متر ایجاد خواهد کرد.

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی متابو

برند متابو محصول کشور آلمان است. این برند بسیار مقاوم بوده و به این زودی ها نیاز به تعمیر پیدا نمی کند. این پیچ گوشتی ها بسته به نوع مدل برقی و شارژي دارای توان ۶۰۰ وات و گردش ۴۴۰۰ دور در دقیقه هستند.

و بسیاری از برندهای مختلف دیگری که به اغلب معروفترین و بهترین نوع این دریل ها اشاره گردید.

قیمت پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی های شارژی و پیچ گوشتی های برقی قیمت های متنوعی دارند؛ بنابراین سعی کنید بسته به نیازتان یکی از آنها خریداری کرده و استفاده کنید.

خرید پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی

سعی کنید پیچ گوشتی برقی ارزان نخرید؛ بلکه به مواردی همچون اندازه ایجاد سوراخ، قدرت موتور، محصول کدام کشور بوده و قیمت آن توجه کنید. جنسی بخرید که دوام داشته باشد و حتما برای خرید به مراکز معتبر مراجعه کنید.