۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ابزار برقی و شارژی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 218 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 218 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

ابزار برقی و شارژی

با پیشرفت روز به روز ابزار های برقی و شارژی و کاربرد گسترده این ابزار هم در صنعت و هم سایر مصارف کارگاهی و خانگی  موجب استقبال روز افزون از این ابزار گردیده است .

کاربرد راحت ، کارایی بالا و سرعت بخشیدن به فعالت مورد نظر از قابلیت های ویژه ابزار برقی و شارژی می باشد . در زمان آغاز کاربرد این ابزار نوع برقی آن کاربرد و قدرت بیشتری نسبت به انواع شارژی داشته ولی رئز به روز و با پیشرفت انواع باطری های لیتیومی و کیفیت . طرفیت بالای این باطری ها در حال تغییر شرایط می باشد . و با توجه به این مسئله که  ابزار شارژی هیچگونه محدودیتی برای استفاده از نظر مکان استفاده ندارند .

کاربرد

ابزار برقی و شارژی طیف گسترده ای از فعالیت ها را شامل می شوند .

نجاری

آهنگری

ساختمانی

کابینت

از ابزار پر کاربرد برقی و شارژی می توان به انواع دریل ها ، فرز ها ، اره ها ، بتن کن ها و بسیاری دیگر نام برد .

-->

از پرکاربردترین ابزار های فنی ابزارهای برقی و شارژی می باشند که پرکاربردترین ابزار ها محسوب می شوند.

ابزار برقی و شارژی در دو گروه عمده ابزارهای صنعتی و همچنین ابزارهای خانگی مورد استفاده قرار می گیرند .

با پیشرفت تکنولوژی ابزارهایی که در صنعت و البته برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند از حالت سنتی و استفاده از یک کابل و اتصال به برق مستقیم خارج شدند و می توان برای سهولت کارکرد بهتر این ابزار از باتری استفاده کرد که کاربرد آنها بهتر می شود و شخص مصرف‌ کننده انعطاف بیشتری در استفاده از این ابزار برقی و شارژی خواهد داشت.

برندهای مختلفی در سرتاسر دنیا برای ارائه این ابزار شارژی در رقابت هستند و سعی دارند جذب مشتری کرده و محصولات خود را بفروش برسانند.

به همین خاطر در ادامه این مقاله از الکترو ابزار سعی کرده‌ ایم که ابزار برقی و شارژی معتبر با برند معتبر را به شما معرفی کنیم تا در صورتی که تمایل به خرید این ابزار برقی و شارژی داشتید دچار اشتباه نشوید و بهترین برند با بهترین کیفیت را تهیه کنید.

پس در ادامه با ما همراه باشید:

تعریف ابزار شارژی

ابزار برقی و شارژی در وبسایت الکترو ابزار ابزاری هستند که به وسیله باتری کار می کنند و تا زمانی که برق باطری کامل باشد این ابزار مورد استفاده قرار می گیرند.

زمانی که برق باطری به اتمام برسد می‌ بایست به برق مستقیم وصل شود تا باتری کاملا پر شود .

توجه داشته باشید که زمان استفاده از ابزار شارژی نیاز مستقیم به برق نیست و فقط زمانی که می بایست باتری شارژ شود باید از برق مستقیم استفاده کرد.

بهترین کاربرد و مزیت این ابزار برقی و شارژی در مکان هایی می باشد که هنوز سیم کشی برق انجام نشده است و نمی توان کابل برق را تا آن نقطه کشید پس میتوان از ابزار شارژی استفاده کرد که در دشوارترین مکان‌ ها که بدون پریز برق مستقیم هستند کار مورد نظر را انجام داد.

از نظر الکترو ابزار دلیل دیگری که کاربران ابزار شارژی تمایل زیادی به استفاده از این ابزار دارند این است که ممکن است در یک مکان افراد زیادی مشغول به فعالیت تعمیرکاری باشند و همین امر منجر می‌ شود تا برخی از این افراد نتوانند از برق مستقیم استفاده کنند در نتیجه برخی فعالیت ها را به صورت ناقص رها شود.

از این رو ابزار برقی و شارژی به دلیل اینکه نیاز به برق مستقیم ندارند بهترین گزینه برای این افراد هستند و به کمک این افراد می آیند تا به راحتی بتوانند فعالیت‌های خود را انجام دهند نیاز به برق مستقیم نداشته باشند.

دریل شارژی

از مهمترین ابزاری که در همه صنایع مورد استفاده قرار می گیرد دریل می باشد .

ولی ممکن است مهندسین ساختمانی که این ابزار را به وفور استفاده می‌کنند در مکانی باشند که برق مستقیم وجود نداشته باشد یا با کمبود پریز برق همراه باشد.

 این افراد می ‌توانند با کمک ابزار دریل ابزار برقی و شارژی که در دو دریل شارژی و ساده و چکشی موجود است فعالیت خود را انجام دهند و وابستگی به پریز برق نداشته باشند.

محبوبیت دریل های شارژی آنقدر زیاد است که در مصارف خانگی نیز این وسیله مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از وب سایت الکترو ابزار این ابزار ارزشمند را تهیه کنید.

بهترین مزیت دریل های شارژی وزن و ابعاد آن می باشد که به دلیل کوچک بودن و سبک بودن این دریل ها نسبت به دریل های معمولی کاربرد بهتر و برای مصرف‌ کننده انعطاف بیشتری را به همراه می آورد.

مینی فرز

مینی فرز ها نیز از پرکاربردترین ابزار در صنایع تراشکاری میباشد.

بهترین مزییت که یک مینی فرز باید داشته باشد تعویض سنگ فرز آن می باشد که در صورت شکستن صفحه برش احتمال اینکه وقت زیادی از شما هدر برود بسیار زیاد است.

شما باید توجه داشته باشید زمانی که می‌خواهید یک مینی فرز بخرید حتماً در مورد تعویض قطعات آن حساس باشید تا زمانی که قصد تعویض صفحه برش آن را داشتید به راحتی بتوانند این کار را انجام بدهید.

باید بگویم که در سایت الکترو ابزار بهترین محصولات در این زمینه ارائه می‌شود و البته این محصولات با دارا بودن ضمانت نامه خرید باعث میشود شما با خیال آسوده اقدا به خرید کنید.

مشخصات یک مینی فرز خوب

1: سیم دستگاه مینی فرز

جنس و طول سیم دستگاه مینی فرز بسیار مهم می باشد و زمانی که شما اقدام به خرید این دستگاه می کنید باید سیم بلندی برای آن در نظر داشته باشید تا در صورتی که از پریز برق فاصله میگیرد بتوانید به راحتی فعالیت خود را انجام دهید و نیازمند سیم‌ سیار نباشید .

مهمترین نکته برای سیم دستگاه مینی فرز کیفیت و جنس آن می‌ باشد که باید داری استاندارد های مناسب باشد تا زمانی که از مینی فرز استفاده طولانی‌ مدت می‌ شود سیم داغ نکند و به مینی فرز فشار وارد نکند.

2: وزرن ایده آل برای دستگاه مینی فرز

مینی فرز به دلیل اینکه برای فعالیت‌های ظریف مورد استفاده قرار می گیرد می بایست باید وزن کمی داشته باشد تا به کاربر این امکان را بدهد که انعطاف بیشتری برای سطح مورد نظر داشته باشد و کار تمیز تری را ارائه دهد .

پس زمانی که قصد خرید مینی فرز از وب سایت الکترو ابزار را داشتید حتما وزن آن را مد نظر قرار دهید.

 

دیگر ابزار برقی و شارژی که می توانید در وب سایت الکترو ابزار تهیه کنید عبارتند از:

 شیارزن، بکس برقی، اره ،ابزار کارواش، بالابر برقی و ابزار برقی و شارژی میخکوب و منگنه کوب.