۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انبر جوش

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

انبر جوشکاری

انبر جوش یا انبر جوشکاری در حقیقت به ابزاری می گویند که از آن برای نگه ‌داشتن الکترود و اتصال آن به قطعه مورد نظر استفاده می شود. در واقع کار اصلی انبر جوشکاری، انتقال جریان مورد نیاز میان الکترود جوشکاری و کابل جوشکاری است. معمولاً، قطب مثبت به انبر جوش متصل می‏‌ شود و انبر اتصال برای ایجاد اتصال منفی به قطعه مورد جوشکاری به کار می رود و در واقع این انبر نقش گیره را ایفا می کند. فنر به کار رفته در انبرهای اتصال باید باکیفیت و قوی باشند و انبر اتصال را به جریان منفی وصل کنند.

 انواع انبر جوشکاری

انبر جوش از ابزار هایی است که کاربرد وسیعی در جوشکاری دارند. این انبر هم درست شبیه دیگر انبرها از دو دسته که یکی از آن ها ثابت و دیگری متحرک است و موجب حرکت فک انبر می شود، تشکیل شده است. مکانیزم کار با این ابزار به این صورت است که به منظور نگه داشتن الکترود در قطرهای مختلف از آن استفاده می شود. انبرهای جوش یا جوشکاری انواع مختلفی دارند. انواع انبر جوشکاری جدید و انبر جوشکاری خارجی در بازار در دسترس است.

 بهترین انبر جوشکاری

انبر جوشکاری یکی از اصلی ترین و مهم ترین لوازم جانبی است که بدون استفاده از آن امکان جوشکاری وجود ندارد. این قطعه، ابزاری حائز اهمیت برای ثابت نگه داشتن الکترود و انجام کار جوشکاری است. به طور کلی بدنه انبر جوشکاری از فولاد یا  آلیاژهای دیگری مانند مس و غیره ساخته می شود و روی آن روکش قرار می گیرد مارک های زیادی از انبر جوش در بازار موجود است که از جمله بهترین آن ها می توان به انبر جوش فروزان، انبر جوش دماوند، انبر جوش مهدوی، انبر جوش آروا و انبر جوش ایساب اشاره کرد.

قیمت انبر جوشکاری

همان طور که گفتیم انبر جوش یکی از مهم ترین ابزارهای است که برای جوشکاری از آن استفاده می شود، بنابراین باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا بتواند به خوبی به انتقال جریان مورد نیاز میان الکترود جوشکاری و کابل جوشکاری کمک کند. قیمت انبر جوش های موجود در بازار هم با توجه به برندی که آن ها را تولید کرده است و همین طور با در نظر گرفتن جنس بدنه و فلز به کار رفته در آن و کیفیت روکش انبر تعیین می شود با این حال، هر چه یک انبر جوشکاری باکیفیت تر باشد، طبیعتاً قیمت بیشتری دارد. از طرفی به دلیل نوسانات موجود در بازار این قیمت متغیر است و شما می توانید برای اطمینان از قیمت اصلی این کالا به سایت های فروش ابزار معتبر مانند سایت الکتروابزار مراجعه کنید.

 خرید انبر جوشکاری

با توجه به این که خرید انبر جوشکاری برای انجام عملیات جوشکاری الزامی است؛ بهتر است خرید خود را از مراکز فروش معتبر، نمایندگی ها و یا سایت های فروشگاهی معتبر که در زمینه ابزارآلات فعالیت می کنند، انجام دهید. در همین راستا سایت فروش الکترو ابزار آماده است تا انواع انبر جوش را با قیمت هایی منصفانه به صورت کلی یا جزئی در اختیار شما قرار دهد.