۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سر پیک جوش و برش

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

سر پیک جوش و برش

سر پیک جوش و برش یکی از ابزارهایی است که با استفاده از شعله، قطعه مورد نظر را برش یا جوش می دهد. با استفاده از سرپیک جوش و برش فلز مورد نظر قرمز رنگ می شود و زمانی که فلز به دمای مورد نیاز می رسد به نقطه ذوب رسیده و برشکاری و جوشکاری به راحتی انجام می شود. عملکرد سر پیک جوش و برش با فشردن یک کلید دستی آغاز می شود و باعث می شود اکسیژن از دهانه سرپیک خارج شده و به فلز حرارت دیده برسد.

 پس از واکنش شیمیایی بین اکسیژن و فلز حرارت دیده، فلز موردنظر اکسید می شود و این فرآیند اکسیداسیون باعث پایدار شدن جوشکاری و برشکاری می‌شود؛ بنابراین سرپیک جوش و برش یک وسیله است که برای برش دادن و جوش دادن بعضی از مواد مانند فلزات مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه اصلی مشعل جوش و برش حرارت رسانی به فلز مورد نظر برای شروع جوشکاری و برشکاری است.

این ابزار در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار و در دسته ابزارهای جانبی و در کنار لوازم جوشکاری، انواع مته ها و ... دسته بندی و امکان سفارش و خرید را دارند. در ادامه مطلب برای آشنایی بیشتر با این ابزار کاربردی با ما همراه باشید.

 

انواع سرپیک جوشکاری

انواع سری هوا برش موجود در بازار شامل سرپیک جوش و برش موریس تایوان، سرپیک جوش و برش گلور سوئیس، سرپیک جوش و برش زینسر آلمان و سایر مارک های دیگر است. هر یک از انواع سرپیک جوشکاری با مارک های مختلف دارای سایز ها و شکل های متفاوتی هستند. تفاوت سرپیک جوش و برش هر یک از برندهای عنوان شده به دلیل برند تولید کننده و ساختار ظاهری آن ها است.

می‌توان گفت که تفاوت سرپیک جوش و سرپیک برش به دلیل نحوه عملکرد این دو ابزار است. سرپیک جوش برای جوشکاری فلز های مختلف استفاده می‌شود؛ اما سرپیک برش علاوه بر اینکه برای جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد، برای برش فلزات نیز کاربرد دارد.

 

بهترین مارک سرپیک هوا برش

بهترین مارک سرپیک هوا برش شامل برندهای زینسر آلمان، برند گلور سوئیس، برند موریس تایوان و ... هستند که همه این برندها در وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار موجود می باشد.

 

قیمت سرپیک برش

قیمت سرپیک برش با توجه به برند تولید کننده و ویژگی‌های محصول متفاوت است. جهت استعلام قیمت انواع سرپیک برش با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس بگیرید.

خرید سرپیک جوش و برش

خرید سرپیک جوش و برش با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار امکان پذیر است. این مجموعه انواع سرپیک جوش و برش با کیفیت را با قیمت های کاملاً اقتصادی در اختیار مشتریان قرار می دهد.