۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

الکترود جوشکاری

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

الکترود جوشکاری

الکترود جوشکاری یا سیم جوش مفتول گرافیتی یا فلزی است که اطراف آن توسط روکشی تحت عنوان فلاکس پوشیده شده است و جریان برق از آن عبور می کند. به عبارت دیگر به فلزی که به وسیله آن می توان مراحل مختلف جوش را انجام داد، الکترود جوشکاری می گویند. جنس سیم جوش، بستگی به تجهیزاتی دارد که در جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد الکترود جوشکاری پر کردن فضای خالی بین سطوح به صورت مستحکم و دائم است. دستگاه جوش با کمک کابل جوشکاری و انبر جوشکاری جریان را به الکترود انتقال داده و موجب ذوب شدن الکترود و قطعه مورد نظر در هم شده و عمل اتصال را انجام می دهد. در ادامه مطلب برای آشنایی با این وسیله و ابزار بسیار پر کاربرد با ما همراه باشید.

 انواع سیم جوش

الکترود جوشکاری بر اساس فاکتورها و ویژگی های مختلف در انواع گوناگونی تولید می شود.

انواع الکترود جوشکاری بر اساس نوع پوشش فلاکس: الکترود با پوشش سلولزی، الکترود با پوشش قلیایی یا بازی، الکترودهای اکسیدی، الکترود روتیلی،  الکترود با پوشش اسیدی.

انواع الکترود از نظر ضخامت و جنس مفتول: انواع الکترودهای جوشکاری ضخیم، خیلی ضخیم، متوسط و نازک.

انواع الکترود از نظر نحوه تولید: الکترودهای کم هیدروژن، الکترودهای چسبان، الکترودهای سریع انجماد، الکترودهای انجماد پرشده      

 کاربرد الکترود جوشکاری

بییشترین کاربرد الکترود جوشکاری در ساخت لوله کشی ها در صنایع مختلف است اما از آن در موارد زیر هم استفاده می شود:

·         اتصال لوله و اتصالات در لوله کشی گاز

·         ساخت اسکلت فلزی

·         اتصال ورق

·         اتصال میلگرد

·         اتصال ناودانی

·         اتصال نبشی

·         اتصال تیر آهن

 بهترین الکترود جوشکاری

شاید انتخاب بهترین مارک الکترود جوشکاری کار دشواری باشد ولی شما می توانید از برندهای زیر سیم جوش مورد نظر خود را انتخاب کنید:

الکترود جوشکاری آما

الکترود جوشکاری میکا

 

سیم جوش چدن الکترود آلومینیوم

سیم جوش آرگون

الکترود جوشکاری ایساب

الکترود جوشکاری روتیلی

الکترود جوشکاری برنز

الکترود‌های آلومینیوم

الکترود جوشکاری سلولزی

الکترود جوشکاری قلیائی

 قیمت الکترود جوشکاری

اگر قصد خرید الکترود یا همان سیم جوش را دارید و می خواهید هزینه آن را برآورد کنید، قبل از هر کاری باید نوع آن را مشخص کنید. همان طور که می دانید، پرفروش ترین انواع الکترودهای جوشکاری مارک های آما و میکا هستند و هر کدام در دسته 6013 و 7018 محسوب می شوند، بعد از انتخاب دقیق نوع الکترود متناسب با جوشکاری که می خواهید انجام دهید، برای دریافت قیمت سیم جوش مورد نظر، می توانید به سایت الکترو ابزار سر بزنید و قیمت به روز الکترود مورد نظر را در این سایت ملاحظه کنید.

 خرید الکترود جوشکاری

همان طور که می دانید یکی از بهترین روش های خرید سیم جوش، خرید اینترنتی الکترود جوشکاری است زیرا با این کار می توانید به سایت های مختلف فروش سر بزنید و با مقایسه قیمت ها از سایتی خرید کنید که به صرفه ترین قیمت ها را دارد. هم چنین حتماً برای خرید الکترودهای جوشکاری، از سایت های معتبر استفاده کنید.

بدین منظور، شما می توانید به سایت فروش الکترو ابزار مراجعه کنید. در این سایت انواع الکترودهای جوش به فروش می رسد و شما می توانید بسته به نیاز خود اقدام خرید الکترود میکا، الکترود گرافیتی و غیره کنید.