۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صفحه سنباده

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

صفحه سنباده

صفحه سنباده یکی از ابزار های صنعتی است که برای ساییدن مواد مختلف مثل پلاستیک، فلز، چوب و گچ از آن استفاده می‌شود. صفحه سنباده یک صفحه گرد دیسک مانند است که دارای درجه بندی های متفاوتی است. امکان نصب صفحه سنباده به کمک پد صفحه سنباده روی دستگاه مینی فرز و دستگاه فرز وجود دارد. با استفاده از صفحه سمباده کار لایه برداری و سایش سطوح مختلف انجام می شود. هرچه میزان ذرات ریز تر شوند و درجه صفحه سنباده ریزتر باشد کار سنباده کاری به صورت نرم تر انجام می شود. معمولاً جنس صفحه سنباده از پارچه یا کاغذ است که روی آن دانه های سختی را با استفاده از چسب مخصوص چسبانده اند.

 با استفاده از صفحه سنباده ساییدن و پرداختن سایل مختلف انجام می شود. در بیشتر اوقات برای صاف کردن سطوح سخت و یا سخت کردن سطوح صاف از سمباده استفاده می شود. برخی از سمباده ها برای صاف کردن، پلیش کردن و یا صیقل دادن قطعات مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً صفحه سنباده در دستگاه هایی مانند فلز برقی یا دستگاه سنباده برقی استفاده می شوند. به عنوان مثال صفحه سنباده دیسکی، صفحه سنباده مینی فرز، صفحه سنگ سنباده رومیزی، صفحه سنباده سنگ فرز، سنباده کرکی، سمباده چسبی و ... جز انواع سنباده هستند که از نظر جنس با یکدیگر تفاوت دارند.

 

انواع صفحه سنباده

انواع صفحه سنباده از لحاظ درجه زبری دارای درجات نرم، خیلی زبر؛ خیلی نرم، زبر، متوسط هستند. هر یک از این صفحه های سنباده، دانه بندی مخصوص به خود را دارند و در صنایع مختلفی کاربرد دارند. سنباده از نظر شکل نیز انواع مختلفی دارند. سنباده ها با توجه به شکلی که دارند به انواع ورقه ای، نواری، تسمه‌ای، لرزان، دیسکی و ... تقسیم می شوند؛ اما انواع صفحه سنباده به صورت کلی شامل موارد زیر می‌شود.

صفحه سنباده گرد

صفحه سنباده فلاپ

صفحه سنباده چسبی

 

قیمت صفحه سنباده

قیمت صفحه سنباده به جنس صفحه، نوع صفحه، وزن آن، کاربرد صفحه سمباده، مشخصات صفحه سنباده و ... بستگی دارد؛ بنابراین قبل از خرید صفحه سمباده باید اطلاعات کافی درباره مشخصات انواع سنباده و کاربرد مورد نظر خودتان داشته باشید تا بتوانید یک صفحه سنباده مناسب با کار خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید. قیمت صفحه سنباده ارزان در وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار قابل مشاهده است. جهت مشاهده لیست قیمت صفحه سنباده می توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.

 

خرید صفحه سنباده

هنگام خرید سنباده باید علاوه و در نظر گرفتن فعالیت خودتان و کاربردی که سامباده برای شما دارد، به ابعاد سنباده، جنس قطعه، نوع سنباده، نرمی و زبری و ... توجه داشته باشید. نوع قطعه ای که قصد پرداخت آن را دارید نیز هنگام خرید صفحه سنباده باید در نظر گرفته شود. البته در کنار این موارد خرید صفحه سنباده از فروشگاه های معتبر می‌تواند به شما کمک کند تا این لوازم جانبی را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا خریداری نمایید. خرید صفحه سنباده به صورت اینترنتی از طریق وب سایت فروشگاهی الکترو ابزار به مشتریان کمک می کند تا اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های مقرون به صرفه و کاملاً رقابتی خریداری نمایند.