۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سوزن منگنه کوب و میخکوب

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

سوزن منگنه و میخکوب

منگنه و میخکوب دو دستگاه هستند که برای بعضی از مشاغل جای چکش را گرفتهاند و باعث سهولت کار شده‏اند. سوزن منگنه و میخکوب نیز از ابزارهای بسیار مورد استفاده برای این وسایل است که به کمک انواع دستگاه های منگنه کوب دستی یا منگنه کوب بادی و میخکوب بادی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر قصد خرید آنها را دارید با الکتروابزار همراه باشید تا خرید سوزن منگنه و میخکوب را به شما آموزش دهیم و با آن‏ها آشنا شوید.

سوزن منگنه و میخ میخکوب

هم برای منگنه‏هایی که برای کاغذ استفاده میشوند و هم برای میخکوب که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد، سوزن منگنه و میخکوب بسیار مهم است. این سوزنها انواع بسیار مختلفی دارند که در ادامه با آن‏ها آشنا میشویم.

انواع سوزن منگنه صنعتی

منگنه صنعتی دستگاهی است که مانند منگنه سنتی عمل کرده با این حال پیشرفتهتر است و بسیار نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. سوزن منگنه صنعتی هم با دیگر منگنهها متفاوت بوده و ممکن است در اندازه با هم متفاوت باشند. سوزن منگنه کوب برقی یکی از این انواع است که با منگنه دستی متفاوت است.

انواع سوزن منگنه کوب دستی

انواع بسیاری از سوزن منگنه کوب دستی نیز وجود دارند. سوزن منگنه کوب دستی هم در بازار بسیار وجود داشته و می‏توان هم آن را از لوازم تحریر  هم ابزارفروشی‏ها خریداری کرد. این سوزن اندازه کوچکتری دارد و برای دستگاه منگنه کوب دستی ساحته شده است.

انواع سوزن منگنه بادی

سوزن منگنه بادی نیز یکی دیگر از انواع است. این دستگاه بوسیله نیروی که با هوا ایجاد می‏شود منگنه را انجام می‏دهد. شکل دستگاه با انواع دیگر متفاوت است از این رو شکل سوزن نیز میتواند متفاوت دیده شود.

قیمت سوزن منگنه بادی

قیمت سوزن منگنه بادی یا میخ اسکا نیز یکی دیگر از عوامل مهم در هنگام خرید این محصول است. برای اطلاع از قیمت این محصولات می‏توانید به سایت‏های اینترنتی فروش مراجعه کنید. سایت الکتروابزار یکی از سایت‏ها است که قیمت‏ها را به صورت به روز شده و مشخص در سایت قرار میدهد. شما می‏توانید با ورود به سایت قیمت انواع سوزن منگنه یا میخکوب را تماشا کرده و با آن آشنا شوید.

راهنمای خرید سوزن منگنه

 

برای خرید سوزن منگنه نیز می‏توان به صورت آنلاین این کار را انجام داد. شما می‏توانید این خرید را از سایت الکتروابزار انجام دهید. برای این کار وارد سایت شده قیمت را تماشا کنید و سپس خرید را انجام دهید. این خرید بسیار مقرون به صرفه است. به علاوه می‏توانید از مشاوره رایگان در سایت نیز استفاده کنید.