۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جک و خرک

تنظیم جهت نزولی

   

18 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

18 مورد

جک و خرک

امروزه ابزارهای زیادی جهت تسهیل کارهای تعمیرگاهی طراحی و روانه بازار شده اند که هرکدام از آن ها اهمیت خاصی دارند. دو مورد از ابزارهای ضروری در این زمینه نیز جک و خرک نام دارد که جهت بالا بردن اجسام سنگین و نگه داشتن آنها به کار می رود. این ابزار تقریبا به طور تخصصی جزء ابزار تعمیرگاهی به حساب می آیند و در کنار ابزار های دیگری همانند بکس بادی، کمپرسور باد و انواع آچار از بایدهای یک تعمیرگاه حرفه ای هستند.

جک و خرک

جک و خرک یک ابزار مکانیکی یا هیدرولیکی به شمار می رود که از دو بخش اصلی تشکیل شده است. جک ها برای بالا بردن و نگه داشتن اجسام استفاده می شوند، درحالیکه خرک ها تنها به ثابت نگه داشتن جسم بالا برده شده کمک می کنند.

جک تعمیرگاهی و خرک ماشین

جک ها و خرک ها برای موارد گوناگونی استفاده می شوند، اما یکی از مهم ترین آن ها جهت تعمیر خودرو می باشد. این وسیله باعث می شود تا انجام کارهایی مانند بررسی بخش های زیرین ماشین و با تعویض لاستیک با راحتی بیشتری انجام شود.

انواع جک ماشین

. جک برقی

.جک پیچی (بازویی)

. جک سوسماری

. جک روغنی

جک های نام برده شده کاربردهای متفاوتی دارند، اما تمامی آن ها هیدرولیکی هستند. خرک ها نیز بر اساس عملکردهای مختلف شان به دو دسته پین دار و دنده ای تقسیم می شوند. در انواع پین دار ارتفاع خرک به کمک پین و در انواع دنده ای به کمک دنده (به علت سرعت بالاتر) تنظیم می شود.

قیمت جک و خرک

قیمت یکی از مهم ترین فاکتورهای مورد توجه در خرید جک و خرک می باشد که به موارد مختلفی از جمله جنس، کیفیت بدنه، تحمل وزن، گارانتی، و.. بستگی دارد. بنابراین بهتر است که ابتدا مشخصات مورد نظرتان را مشخص کرده و با توجه به آن برای خرید اقدام کنید.

راهنمای خرید جک و خرک

برای خرید جک و خرک پیش از هر چیز باید به وزن خودرو و توان مورد نیاز توجه شود. در کنار آن تعداد دفعات استفاده، نوع جک، سرعت عمل، کیفیت و.. از مواردی هستند که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. برند الکتروابزار با داشتن انواع مختلف جک و خرک به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بهترین مدل را با به صرفه ترین قیمت موجود در بازار تهیه کنید.

کلام پایانی

جک و خرک از دسته تجهیزات بسیار مهمی هستند که در زمینه های مختلف به خصوص تعمیر ماشین کاربرد دارند. در انتخاب این ابزارها فاکتورهای متفاوتی دخیل است که با توجه به کابرد نهایی باید به آن ها توجه داشته باشید.