۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گردبر استیل و MDF

تنظیم جهت نزولی

   

15 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

15 مورد

گردبر الماسه استیل و MDF

گردبر الماسه استیل و MDF جزو ابزارهای مورد استفاده برای سوراخ کاری هستند که برای سوراخ کاری های بزرگ روی مواد مختلف مانند استیل و فولاد مورد استفاده قرار می گیرند. گردبر الماسه دارای دندانه هایی از تنگستن کارباید یا همان الماس است که به صورت حرفه‌ای طراحی شده‌اند و برای حفاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. گردبر ها دارای انواع مختلفی هستند گردبر آهن، گردبر کناف، گردبر چوب و سایر انواع گردبر که معمولا به کمک دنباله گردبر به دریل متصل و عملیات سوراخکاری را انجام می دهد.

گردبر استیل و گردبر ام دی اف

گردبر الماسه استیل و ام دی اف نیز یکی از انواع گردبر های موجود در بازار است که به نسبت گردبر بتن تعداد الماس های بیشتری دارد و مخصوص سوراخکاری روی استیل های سخت هستند. این گردبر های الماسه یک دنبال هم دارند که هنگام خرید در بسته بندی آن بفروش می رسد. کیفیت بالا و طول عمر زیاد گردبر الماسه استیل و ام دی اف باعث شده تا در صنایع مختلف از آن استفاده شود.

 خرید این محصول بسیار مقرون به صرفه است. چرا که تا چندین سال نیاز به خرید چنین ابزارآلاتی نخواهید داشت. گردبر یا مته گردبر برای ایجاد سوراخ های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. گردبر سینک ظرفشویی استیل و گردبر ام دی اف هم برای ایجاد سوراخ در استیل سینک ظرفشویی و ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

انواع گردبر استیل و گردبر MDF

انواع گردبر استیل و گردبر MDF دارای کاربردهای مختلفی هستند. گردبر های الماسه برای برش نئوپان چوب و سایر مواد دیگر به صورت دایره ای شکل مورد استفاده قرار می گیرند. دندانه های این گردبر های گرانیتی باعث می شوند تا سطوح مختلف بسیار سریع و تمیز برش بخورد. این محصولات برای سوراخکاری در کاشی، سفال، سرامیک و سایر سطوح بجز سنگ کاربرد دارند.

گردبر استیل و گردبر ام دی اف

 انواع گردبر ام دی اف نیز برای سوراخکاری ورق های ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت مکانیکی مته گردبر ام دی اف بسیار بالا است و حتی برای سقف های گچی نیز از آن استفاده می شود. نام دیگر گردبر ام دی اف، گردبر هالوژن است که برای ایجاد سوراخ در ورق های ام دی اف و نصب چراغ های هالوژنی از آن استفاده می شود. به منظور مشاهده انواع گردبر استیل و گردبر ام دی اف می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید و محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

قیمت گردبر استیل و گردبر MDF

قیمت گردبر استیل و گردبر MDF با توجه به این جنس این گردبرد ها، کاربرد آن ها، سایز انواع گردبر استیل و گردبر MDF متفاوت است. جنس تیغه این گردبر ها معمولاً از کارباید است و برای سوراخکاری استیل و ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرند. به منظور استعلام قیمت انواع گردبر استیل و MDF به وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار مراجعه نمایید و یا برای استعلام قیمت دقیق گردبر می توانید با شماره های بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید. کارشناسان بخش فروش الکترو ابزار قیمت انواع محصولات مورد نیاز مشتریان را در اختیار آن ها قرار می دهند.