۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ست گردبر و دنباله گردبر

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

ست و متعلقات گردبر

مجموعه انواع گردبر برای سوراخ کاری ام دی اف، سیمان، چوب، نئوپان و سایر ساخته های چوبی به عنوان ست و متعلقات گردبر شناخته می‌شوند. یک مجموعه چند عددی از انواع گردبر با سایز های مختلف در این ست قرار دارد که برای برش چوب، فلزات، پلاستیک و پی وی سی مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولاً جنس و متعلقات گردبر از HSS است.

 ‏ HSS تندبر است و همین امر باعث شده تا این کالا بسیار مرغوب باشد و مورد توجه صنایع مختلف قرار بگیرد. مقاومت بالای مته ها در ست و متعلقات گردبر باعث می شود تا مدت زمان طولانی کاربران از این محصول استفاده کنند. علاوه بر انواع گردبر، دنباله گردبر چهارشیار، دنباله گردبر کوچک و سایر متعلقات نیز در این ست به فروش می رسد. معمولا کیفیت گردبر های تکی نسبت به کیفیت گردبرها ست بیشتر است و یک گردبر آهن یا یک گردبر استیل به تنهایی راندمان بیشتری می تواند ایجاد کند ولی در عوض یک ست کامل چندین سایز را برای کار تامین می کند.

 ست گردبر

ست گردبر

ست گردبر مجموعه‌ای از انواع گردبر و متعلقات آن است که دارای قطر های مختلفی هستند. ست گردبر دارای قسمت های مختلفی است و با توجه به جنس و تعداد قطعات موجود در ست و متعلقات گرد بر قیمت آن متفاوت است.

 

دنباله گردبر

دنباله گردبر به عنوان دنباله یا مته مربوط به گردبر شناخته می شود. این ابزار یکی از متعلقات ست گردبر است که دارای سایزهای مختلفی می باشد. انواع دنباله گردبر بزرگ و کوچک با سایزهای مختلف در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار موجود است. این ابزار برای گردبر آهن از سایز های مختلف استفاده می شود.

 گردبر

قیمت ست گردبر

قیمت ست گردبر و متعلقات آن، قیمت ست گردبر دیوار، ست گردبر کناف، ست گردبر کبالت، ست گردبر رونیکس، ست گردبر بوش، در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار موجود است. به منظور مشاهده مشخصات و قیمت انواع ست گردبر و متعلقات مربوط به آن می توانید به وب سایت اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. این مجموعه انواع دنباله گردبر و سایر گردبر ها با سایز های مختلف را برای فروش در اختیار خریداران قرار می دهد.

دنباله گردبر

خرید ست گرد بر

خرید ست گردبر و متعلقات به همراه دنباله گردبر و سایر رابط های مورد نیاز، انواع ست گردبر به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار امکان پذیر است. شما می توانید برای خرید به صورت اینترنتی به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید و پس از مقایسه قیمت ها با سایر فروشگاه های موجود انواع ست گرد بر با قیمت ارزان و کیفیت بالا را از این فروشگاه خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار با حذف واسطه ها انواع ابزار آلات موجود در بازار را از تولید کنندگان به صورت مستقیم خریداری می کند و با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند.