۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گردبر آهن

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

گردبر آهن

گردبر آهن برای ایجاد حفره در مواد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. لبه دندان دار گردبر آهن برای برش های دایره ای شکل می باشد؛ اما سر دیگر گردبر آهن به گونه ای طراحی شده که به وسیله سه نظام نگهداشته شود. کاربرد های گردبر آهن بسیار متنوع هستند. این گردبر ها بسیار کاربردی و تخصصی هستند. گردبر آهن بیشتر برای بریدن فلزات و گاهی اوقات چوب مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل اینکه مته گردبر آهن با همه مواد سازگار است، کاربران ترجیح می‌دهند که از این مته های گردبر برای انواع کارهای خود استفاده کنند. به خاطر اینکه امکان تغییر شیار در دندانه ها وجود دارد، ایجاد حفره بسیار سریع تر نرم تر و بدون لرزش انجام می شود. البته گردبر بتن و گردبر استیل نیز در بازار وجود داشته که دارای ساختار متفاوتی نسبت به گردبر آهن بودن و دنباله گردبر و متعلقات این نوع از گردبرها با دنباله گردبر آهن متفاوت می باشد.

گردبر آهن

 

انواع گردبر آهن

انواع گردبر آهن قابلیت برش تمام اقلام مانند چوب، پلاستیک و حتی فولاد ضد زنگ را دارند. گردبر آهن، گردبر چوب، گردبر کناف، گردبر هالوژن، گردبر کبالت از جمله انواع گردبر آهن هستند که برای سوراخکاری و ایجاد حفره روی فلزات و ورق ها مناسب می باشند. گردبر کبالت برای برش استیل استفاده می شود. انواع گردبر آهن دارای سرعت بسیار بالایی هستند و قطر آن ها متفاوت است. به همین خاطر هنگام سوراخکاری دقت و سرعت بالایی دارند گرد های آهن به صورت خودکار از داخل خنک می شوند.

دنباله گردبر

 

قیمت گردبر آهن

قیمت گردبر آهن با توجه به مشخصات گرد بر تعیین می شود. بعضی از گردبر های آهن از جنس کبالت هستند و سایز آن ها متفاوت است؛ بنابراین قیمت آن ها نیز به همین صورت تغییر می کند. به عنوان مثال قیمت گردبر آهن ۸ درصد کوبالت سایز ۲۵ میلی متر ساخت کشور چین، با قیمت گردبر آهن ۸ میلی متر ساخت کشور چین متفاوت است؛ بنابراین هر یک از انواع گردبر آهن با توجه به مشخصات برند تولید کننده سایز جنس دارای قیمت های مختلفی هستند. به منظور استعلام قیمت انواع گردبر آهن با سایز های مختلف می توانید با شماره های بخش فروش الکترو ابزار تماس بگیرید.

گردبر آهن

 

خرید گردبر آهن

گردبر آهن کبالت و S‏HS در میان پرمصرف ترین و رایج ترین ابزار آلات هستند که از جنس کربن استیل ساخته می شوند و دارای مقاومت بالایی هستند. دندانه های گردبر آهن از فولاد مقاوم ساخته شده و برای برشکاری انواع مواد مختلف مانند آلومینیوم و فولاد، مس، پلاستیک و حتی چوب قابل استفاده است. با استفاده از این گردبر ها می توان به عمق ۳۰ میلی متر سوراخ کاری کرد.

همانطور که اشاره کردیم انواع گردبر آهن مختلف هستند و هر یک کاربردهای گوناگونی دارند. به همین خاطر جهت خرید گردبر آهن با توجه به کاربرد و نیازی که دارید، باید اطلاعات کافی درباره مشخصات گردبر آهن، انواع گردبر آهن گردبر و ... داشته باشید. با مراجعه به وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار می توانید راهنمای خرید گردبر آهن را مشاهده کنید و یا جهت کسب اطلاعات دقیق تر با شماره های بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید. کارشناسان فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار با توجه به نیاز شما انواع محصولات و ابزارآلات مناسب را به شما معرفی می کنند.