۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چراغ پیشانی

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

چراغ پیشانی (هد لایت)

چراغ پیشانی (هد لایت) یکی از ابزارهای ضروری برای سفر، کوهنوردی و کمپینگ است. البته چراغ پیشانی کاربردهای بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید با دقت کافی در جاهایی که نیاز به نور زیاد دارند، با استفاده از این چراغ‌ها تعمیرات لازم را انجام دهید و هنگامی که بخواهید کار های مکانیکی را در جاهای تاریک انجام دهید می‌توانید به راحتی از چراغ پیشانی یا هدلایت استفاده کنید. این چراغ به راحتی روی سر نصب می‌شود و دست شما برای انجام کارهای دیگر آزاد است. از مشخصات چراغ پیشانی می توان به نور دهی بالا، شکل ظاهری چراغ پیشانی، باتری به کار رفته در چراغ پیشانی و ... اشاره کرد.

معمولاً چراغ‌های مورد استفاده برای دوچرخه سواری و کوهنوردی باید نوردهی زیادی داشته باشند. چراغ‌های مورد استفاده برای کار های مکانیکی باید وسعت نور زیادی داشته باشند. فلود یا پخش نوردهی، اسپات یا نوردهی نقطه ای برای تنظیم نور انواع چراغ پیشانی یا هدلایت مورد نیاز است. به همین خاطر هنگام خرید انواع چراغ پیشانی باید بدانید که برای چه کاری این چراغ را خریداری می کنید. معمولاً چراغ‌های پیشانی مانند سایر چراغ قوه ها باتری دارند. بعضی از باتری های قابل شارژ هستند و بعضی دیگر از باتری های استاندارد استفاده می کنند. چراغ‌های پیشانی که باتری قابل شارژ دارند، بسیار بهتر است چرا که شما می‌توانید همیشه آن را شارژ کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید. البته بعضی از چراغ‌های پیشانی هر دو باتری را دارند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و مصرف توان یکی از انواع چراغ پیشانی هدلایت را خریداری کنید.

 

انواع چراغ پیشانی

انواع چراغ پیشانی متفاوت هستند. چراغ‌های پیشانی معمولاً دارای سه لامپ یا تک لامپ هستند. هر یک از این چراغ‌های پیشانی کاربردهای متفاوتی دارند. چراغ پیشانی آمریکایی، چراغ پیشانی شارژی، چراغ پیشانی حرفه ای، چراغ پیشانی قوی، همه و همه جز انواع مختلف چراغ پیشانی هستند. نوع حرفه ای این ابزار دارای لامپ و لنز بسیار حرفه ای است. این چراغ‌ها نوردهی بسیار قوی دارند و می توان نوردهی آن را روی حالت ضعیف و چشمک زن هم تنظیم کرد. این چراغ‌ها سنسور دارند و با تکان دادن دست جلوی چراغ می‌توانید آن را خاموش و روشن کنید و به دلیل ضد آب بودن آن می‌توانید در هر مکانی از این چراغ‌ها استفاده کنید.

بهترین چراغ پیشانی

بهترین چراغ پیشانی با توجه به نیاز افراد از بین انواع چراغ پیشانی لامپ رشته‌ای، چراغ پیشانی ال ای دی، چراغ پیشانی اس ام دی، انتخاب می‌شود. شما با آشنایی با کاربرد هر یک از این چراغ‌ها می‌توانید بهترین چراغ پیشانی مورد نیاز خودتان را تهیه کنید.

 

قیمت چراغ پیشانی

قیمت چراغ پیشانی با توجه به انواع مدل ها و برندهای مختلف آن در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار موجود است. شما می‌توانید جهت خرید بهترین چراغ پیشانی ضد آب، دارای باتری شارژی با وزن سبک و ... به فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید.