۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قلاویز و حدیده

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

قلاویز و حدیده

قلاویز و حدید ابزارهای کوچک و مقاوم هستند که قلاویز برای دنده کردن سطح داخلی لوله، پیچ و مهره  و سایر ابزارآلات صنعتی به کار می رود. همچنین حدیده نیز برای دنده کردن سطح خارجی لوله، مهره و سایر ابزار مشابه استفاده می شود. نحوه به کارگیری دستگاه قلاویز و حدیده به صورت دستی و ماشینی است و نوع دستی نیاز به صرف زمان و انرژی بیشتری دارد. نکته ای که باید به آن دقت شود این است که در زمان قلاویز کردن باید حتما شماره قلاویز با مته آهن که برای سوراخ کاری استفاده شده است مطابقت داشته و درست انتخاب شود. برخی از قلاویز و حدیده ها به صورت دستی انجام می شود، نمونه هایی از آن دستگاه های برقی مختص به خود را دارند مانند انواع حدیده برقی و برخی نیز به کمک انواع دریل انجام می شوند.

انواع حدیده و قلاویز

ست قلاویز و حدیده از لحاظ ابعاد و اندازه با هم تفاوت هایی دارند و در انواع مختلفی ساخته می شوند. به طور کلی دو دسته ابزار قلاویز و حدیده دستی و برقی وجود دارد و انتخاب هر یک از این دو مدل به هزینه و نیاز مصرف کننده بستگی دارد. در قطعه های چوبی، پلاستیکی، فلزی یا هر جنس دیگری می توان از قلاویز و حدیده استفاده کرد. قلاویز مخروطی نوعی قلاویز برقی است؛ همچنین سایر انواع قلاویز و حدیده شامل قلاويزهای مخصوص مهره تراش، قلاویز چپ گرد، حدیده لوله، حدیده گرد و حدیده های قابل تنظیم دو تکه هستند.

بهترین حدیده و قلاویز

ست قلاویز و حدیده توسط سازندگان مختلفی تولید می شود که در ساخت هر برند متریال خاصی استفاده می‌شود؛ ولی به طور کلی بهترین برند حدیده و قلاویز باید انواع این ابزارها را به صورت کامل با کیفیت بالا داشته باشد تا بتوان آن را بهترین مارک قلاویز و حدیده در نظر گرفت.

·         قلاویز ماشینی ادولان

·         قلاویز   GWG

·         قلاویز و حدیده دستی هونگدا

·         قلاویز دستی اینان

قیمت جعبه قلاویز و حدیده

فروش حدیده دستی و قلاویز با قیمت های متفاوتی به مصرف کننده عرضه می شوند؛ زیرا این دو ابزار کارکرد جداگانه ای دارند. عوامل تعیین کننده قیمت جعبه قلاویز و حدیده شامل سایز، کیفیت، اندازه، تعداد و برند سازنده است؛ اما به طور کلی خرید ست حدیده و قلاویز ارزان و با قیمت مناسب می تواند باعث کاهش هزینه  خرید تکی این ابزار شود.

خرید قلاویز و حدیده

یکی از فاکتورهای مهم برای خرید بهترین حدیده و قلاویز بررسی جنس این ابزار است. متریال به کار رفته در ساخت این ابزارها معمولا فولاد بسیار مستحکم و با دوام می باشد. نکته بعدی در خرید و فروش قلاویز وجود محصولات در همه سایزها در جعبه قلاویز و حدیده ساخت برندهای مختلف است. با توجه به آنچه گفته شد باید در خرید قلاویز و حدیده این دو نکته را مدنظر قرار داد تا ابزاری کارآمد و مفید با قیمت مناسب خریداری کرد.