۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صفحه چوب بر

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

صفحه چوب بر

 

صفحه چوب بر برای برشکاری بر روی صفحات چوب و لترون(نئوپان)خام مورد استفاده قرار می گیرد. این تیغه ها بر روی دستگاه های مخصوص برش چوب نصب و با دور بسیار بالایی که می گیرند برشهای بسیار منظمی را بر روی صفحات چوب ایجاد می کنند. صفحه چوب بر با توجه به دور بسیار بالایی که توسط دستگاه برش می گیرد حتما باید داراری مقاومت تنشی بسیار بالایی باشد.

این اره ها از جنس تیغه های الماسه دار بوده و دارای سایزهای مختلفی متناسب با دستگاهی که بر روی آن نصب می شود هستند.

معمولا چوب برها از موارد پر مصرف انواع صفحه برش هستند.

عکس صفحه برش چوب بر

 عکس صفحه چوب بر

بهترین قیمت صفحه برش چوب بر

صفحه چوب بر هم با توجه به کاربرد فراوان آن بخصوص در صنعت نجاری دارای انواع بسیار متفاوتی است. این صفحات که توسط برندهای بسیاری تهیه و توزیع می شوند با توجه به کیفیت و کشور سازنده قیمت های متفاوتی نیز دارند. ما در الکتروابزار سعی کرده ایم تا بهترین قیمت صفحه چوب بری را با توجه به کیفیت آن تهیه و در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار دهیم.

در ذیل تعدادی از این برندها معرفی می گردند:

صفحه چوب بر رونیکس: صفحه چوب بر رونیکس با کمک گرفتن این تیغه از تکنولوژی ساخت پیشرفته موجب گردیده تا در هنگام کار و زمانی که دمای صفحه تا میزان قابل توجهی افزایش می باد شیار های کنترل دما مانع از خمیدگی و تاب افتادن صفحه گردند. همچنین یکسری برش بخصوص با دستگاه لیزر به منظور کاهش صدا در زمان برش در بدنه آن طراحی و اجرا گردیده است

 

صفحه چوب بر توسن: تیغه اره چوب بر توسن  علاوه بر کیفیت بالایی که دارد دارای قیمت مطلوب و رقابتی با برندهای خوب در بازار می باشد. صفحه سنگ چوب بر توسن قابل نصب بر روی دستگاه های نجاری همچون دورکن و میز کار و اره گردبر و سایر دستگاه های مرتبط بوده که البته برای هر دستگاه حتما باید تیغ اره مناسب با ابعاد آن انتخاب گردد.

 

 

کاربرد صفحه سنگ چوب بر

تیغه الماسه برش چوب بر برای برشکاری صفحات چوب و نئوپان های خام مورد استفاده قرار می گیرد. از این صفحات نباید برای برش صفحه های ملامینه ، ام دی اف و یا پی وی سی استفاده کرد چرا که علاوه بر آسیب رساندن به صفحه‌ای که قصد برش آخ را داریم، خود صفحه چوب بر نیز آسیب می بیند.

صفحه چوب بر بر  روی دستگاه هایی همچون اره گردبر، اره فارسی بر، اره رومیزی و .... نصب و برای برش صفحات چوبی به کار برده می شود.

 

مشخصات صفحه چوب بر

 

  • تیغ اره چوب بر برای داشتن کیفیت مرغوب باید از روش ساخت لیزر بهره برده باشد تا بهترین راندمان را به ما بدهد.
  • صفحه سنگ چوب بر در اندازه های بسیار متنوعی که ناشی از وسیله و ابزاری که قرار است بر روی آن نصب گردد تولید می گردد.این صفحات از قطر های 115 میلی متر به بالا و حتی تا 400 میلی متری نیز تولید می گردد.
  • معمولا بر روی بدنه صفحات چوب بر با استفاده از تکنولوژی لیزر شیارها و شکاف هایی برای بالا بردن مقاومت صفحات در برابر حرارت و همچنین ایجاد کمتر صدا ناهنجار ایجاد می‌گردد.
  • مشخصات کامل صفحات شامل ابعاد و اندازه ، تکنولوژی ساخت و جنس صفحه و همچنین جنس الماسه های آن و سایر اطلاعات تکمیلی بر روی صفحه درج گردیده است.

 

ایمنی در هنگام کار با صفحه چوب بر

از آنجاییکه کار با صفحه چوب بر در سرعت بسیار بالایی انجام می گیرد برای جلوگیری از خطرات اختمالی حتما باید نکات ایمنی زیر کنترل و اجرا گردد :

  • حتما در هنگام کار با دستگاه و صفحه چوب بری از عینک محافظ و دستکش کار استفاده گردد.
  • قبل از استفاده صفحه سنسورهای قطع اتوات دستگاه های رومیزی را کنترل کنیم.
  • هر صفحه برای دستگاه خاصی طراحی شده است و این بسیار مهم است که هر صفحه بر روی دستگاه مختص به خودش نصب گردد.
  • صفحه چوب بر فقط برای برش صفحات چوب و نئوپان خام مناسب بوده و به هیچ عنوان نباید از آن برای برش صفحات ملامینه،  فلزات، شیشه و ... استفاده نمود.
  • با توجه به ایجاد صدای بلند در زمان کار استفاده از ماسک و گوشی صداگیر بسیار مفید می‌باشد.
  • قبل از شروع کار اطلاعات تکمیلی بر روی صفحه مطالعه گردد.