۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صفحه برش ام دی اف

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

تیغه برش ام دی اف mdf

تیغه برش ام دی اف برای برشکاری بر روی صفحات ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد. این تیغه ها بر روی دستگاه های مخصوص برش ام دی اف یا لترون نصب و با دور بسیار بالایی که می گیرند برشهای بسیار منظمی را بر روی صفحات ام دی اف ایجاد می کنند.

تیغه برش ام دی اف با توجه به دور بسیار بالایی که توسط دستگاه می گیرد می بایست حتما داراری مقاومت تنشی بسیار بالایی باشد.

این تیغه ها از جنس تیغه های الماسه دار بوده و با توجه به نوع دستگاهی که بر روی آن نصب می گردد دارای سایزهای مختلفی هستند. و حتما می بایست در زمان کار به قطر صفحه و قطر سوراخ شفت آن دقت نمود.

تیغه های ام دی اف معمولا دارای تکنولوژی ساخت بالاتری نسبت به سایر صفحه برش ها هستند.

عکس تیغه ام دی اف

 عکس صفحه برش ام دی اف mdf

بهترین قیمت تیغه برش برش ام دی اف

تیغه برش ام دی اف دارای تنوع بسیار بالایی در بازار است اما به طور قطع میتوان گفت که خرید برندهای معتبر که عمر بسیار بالایی نسبت به انواع متغیر موجود در بازار وجود دارد خیلی به صرفه تر است. در فروشگاه الکتروابزار سعی شده است که بهترین نوع این تیغه ها هم از لحاظ کیفی و هم ارزش واقعی آنها بررسی تهیه و در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار گیرد.

در زیر به چند نمونه از بهترین تیغه برش ام دی اف اشاره می کنیم:

تیغه برش ام دی اف رونیکس: تیغه برش ام دی اف رونیکس تیغ اره الماسه رونیکس دارای بازه وسیعی از فعالیت ­ها می باشد. این تیغ­ اره از بهترین مواد اولیه با کیفیتی بسیار بالاتهیه شده و قابلیت پیشروی سریع و بدون پرش را دارا می باشد. تیغ اره رونیکس از بدنه و دندانه های بسیار مقاوم تهیه شده تا در حین کار درچار خم شدگی و یا سایر مشکلات نگردد.

 

تیغه برش ام دی اف توسن: تیغه اره الماسه توسن  دارای دندانه های TCG است که برای برش ام دی اف مناسب می باشد . از جمله مواردی که می توان ذکر کرد استفاده از شیار جاذب حرارت و مانع خم شدگی در صفحات توسن است که به عمر صفحه بسیار کمک می کند.

 

 

کاربرد تیغه اره ام دی اف MDF

تیغه الماسه برش ام دی اف برای برشکاری صفحات ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد معمولا دندانه های صفحه برش ام دی اف از جنس کاربید تنگستن ساخت اروپا است که با روش اتوماتیک جوش داده می شود، و همین موضوع دلیل گران بودن این صفحات است. صفحات برش ام دی اف دارای دستگاه های متفاوتی برای نصب هستند و با توجه به همین دستگاه ها نیز ابعاد متفاوتی دارند.

تیغه برش ام دی اف بر  روی دستگاه هایی همچون اره گردبر، اره فارسی بر، اره رومیزی و .... نصب و برای برش صفحات ام دی اف و لترون به کار برده می شود.

 

مشخصات تیغه برش ام دی اف بر

 

 • تیغ اره ام دی اف می بایست دارای کیفیت بدنه بسیار بالایی باشد و در ساخت آن از تکنولوژی لیزر به کار گرفته شده باشد.
 • تیغ برش ام دی اف دارای سایز های بسیار متنوعی همچون 48*180 ، 60*200 ، 80*200 ، 48*230 و 80*300 یا حتی 120*405 و ... می باشد که با توجه به نوع ابزاری که قصد کار کردن با آن را داریم باید انتخاب شود.
 • دارا بودن درز های انبساطی به منظور جلوگیری از انحراف و خمیدگی صفحه با توجه به جرارت بالایی که در زمان برش ایجاد می گردد.
 • درزهای مخصوص صداگیری که توسط لیزر برش داده شده است و نسبت به طراحی هر صفحه متفاوت می باشد.
 • طراحی متفاوت تیغه ها با توجه به کاربر به صورت صاف یا کونیک می باشد.
 •  

 

ایمنی در هنگام کار با تیغه برش ام دی اف

نباید فراموش کنیم که کار با تیغه های برنده آن هم در سرعت بسیار بالا مستلزم رعایت نکات ایمنی بسیار زیادی است زیرا که اولین اشتباه ما می تواند جبران ناپذیر باشد،  در زیر به بخشی از آنها اشاره می کنیم :

 • در زمان کار با دستگاه و تیغه برش ام دی اف حتما باید از دستکش مخصوص کار و همچنین عینک محافظ استفاده نمود.
 • حتما قبل از استفاده تیغه برش سنسورهای قطع اتوات دستگاه های رومیزی را کنترل کنیم.
 • استفاده از تیغه برش ام دی اف فقط بر روی دستگاه مخصوص به خود آن مجاز بوده و به کار بردن آن در هر گونه دستگاه برش دیگری خطرات جبران ناپذیری را ره همراه خواهد داشت.
 • تیغه برش ام دی اف فقط برای برش صفحات ام دی اف و ملامینه مناسب بوده و به هیچ عنوان نباید از آن برای برش فلزات، شیشه و ... استفاده نمود.
 • با توجه به ایجاد صدای بلند در زمان کار استفاده از ماسک و گوشی صداگیر بسیار مفید می‌باشد.
 • نکته ای که باید به آن دقت کنیم این است که برای برش صفحات دسته دوم حتما دقت شود که در بدنه صفحه میخ یا سوزن منگنه باقی نمانده باشد، چرا که امکان شکستن دندانه های الماسه را به شدت بالا خواهد برد.