۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قلم پنج شیار

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

قلم پنج شیار

قلم پنج شیار یکی از انواع قلم های تخریب است که برای تخریب سنگ معدن، بتن، تراورتن و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این قلم های تخریب از جنس فولاد آلیاژی ساخته می شوند و به علت اینکه طی عملیات حرارتی سخت کاری شده اند، مقاومت بسیار بالایی دارند. قلم پنج شیار انواع مختلفی دارد که بر اساس شکل نوک قلم، دسته بندی می شوند و هر یک دارای قیمت های متفاوتی هستند. معمولاً به این قلم ها قلم تخریب پنج شیار و یا قلم پنج شیار هیلتی گفته می شود. قلم ها با توجه به نوع دستگاهی که با آن به کار می روند متفاوت هستند و به انواع قلم چهار شیار، قلم پنج شیار، قلم شش گوش و قلم پیکور یا چکش تخریب تقسیم بندی می شوند.

 

انواع قلم پنج شیار

انواع قلم پنج شیار با توجه به نوک قلم ها و شکل ظاهری آن تقسیم بندی می شوند. قلم پنج شیار پهن، قلم پنج شیار نوک تیز، جزو انواع قلم پنج شیار هستند. دو نمونه از بهترین مارک قلم پنج شیار عبارتند از:

قلم پنج شیار رونیکس

 قلم پنج شیار بوش

قلم پنج شیار نوک تیز، کوتاه قلم پنج شیار نوک تخت کوتاه، قلم پنج شیار نوک تخت بلند و قلم پنج شیار نوک تیز بلند، از دیگر انواع قلم پنج شیار هستند که در فروشگاه های عرضه کننده ابزار آلات به فروش می رسند.

 

قیمت قلم پنج شیار

قیمت قلم پنج شیار با توجه به نوع و شکل آن متفاوت است؛ بنابراین خرید انواع قلم پنج شیار دارای قیمت های متفاوتی است. جهت استعلام قیمت انواع قلم پنج شیار سری به وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار بزنید و لیست قیمت قلم پنج شیار را مشاهده نمایید. در صورتیکه تمایل دارید قیمت دقیق انواع قلم پنج شیار و سایر قلم های تخریب را بدانید، با شماره های بخش فروش الکترو ابزار تماس بگیرید.

 

خرید قلم پنج شیار

خرید قلم پنج شیار ارزان و با کیفیت به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار فراهم شده است. خریداران انواع ابزارآلات صنعتی، انواع قلم های تخریب، قلم پیکور، قلم پنج شیار و سایر ابزار آلات دیگر می توانند برای خرید آنلاین محصولات مورد نیاز خود به وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار مراجعه کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهند. در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تمام ابزار آلات و محصولات مورد نیاز خریداران با کنار گذاشتن واسطه ها به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری می شود. به همین خاطر قیمت محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار کاملاً رقابتی و اقتصادی است. خرید بهترین مارک قلم پنج شیار، قلم پنج شیار رونیکس و قلم پنج شیار بوش در فروشگاه عرضه کننده ابزار آلات الکترو ابزار امکان پذیر است.