۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قلم پیکور

تنظیم جهت نزولی

   

2 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

2 مورد

قلم پیکور

قلم پیکور قطعه ای است که بر روی چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی نصب می‌شود. این قلم برای تخریب، شکستن سنگ در معادن و تخریب سطوح سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولاً چکش هیدرولیکی در بیل مکانیکی وظیفه تخریب ساختمان سنگ و ... را به عهده دارد. این چکش نیاز دارد تا یک قلم پیکور یا تخریبی محکم به روی آن نصب شود تا بتواند با استفاده از آن حرکت کند و جسم مورد نظر را خورد و تکه تکه نماید.

 قلم چکش هیدرولیکی به سرعت فرسوده می‌شود. چرا که باید از اجسام سختی مانند سنگ و مصالح ساختمانی را تخریب کند. قلم چکش هیدرولیکی یا همان قلم پیکور نیز جزو اجزای چکش است که سریع تر از همه قسمت ها فرسوده می‌شود و مرتب نیاز به تعویض دارد. بیشتر قلم‌های موجود در بازار وارداتی هستند و جنس آن ها از آلیاژ می باشد. علاوه بر قلم پیکور انواع قلم چهار شیار، قلم پنج شیار و قلم شش گوش نیز در بازار موجود بوده که برای تخریب سبک تر نسبت به قلم پیکور مورد استفاده قرار می گیرند.

 

انواع قلم پیکور

قلم پیکور یا قلم چکش بیل مکانیکی که برای تخریب مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای انواع مختلفی است.

·         قلم تبری

قلمه تبری معمولاً در معادن مورد استفاده قرار می‌گیرد و سنگ‌هایی که دارای رگه می‌باشند را با استفاده از این قلم تخریب می‌کنند.

·         قلم فورج

قلم فورج بیشتر در معادنی که دارای سنگ‌های سخت هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

·         قلم کوب

قلم کوب برای فشرده‌سازی به کار می‌رود و کاربرد چندان بالایی ندارد. بیشتر قلم کوب برای کمک کردن به کار قلم‌های دیگر استفاده می‌شود.

·         قلم برش تخت

قلم برش تخت برای تعمیر کردن آسفالت جاده‌ها استفاده می‌شود.

·         قلم ضد سایش شیاردار

در معدن‌هایی که سنگ‌هایی با سختی بالا وجود دارد از قلم ضد سایش شیاردار استفاده می‌شود. این قلم مخصوص معادن سنگ سیلیس است.

·         قلم چارسو

قلم چارسو برای خرد کردن سنگ معدن به کار می‌رود.

بهترین مارک قلم پیکور شامل موارد زیر می‌شود، قلم پیکور هیدرولیکی MSB، قلم پیکور هیدرولیکی NPK، قلم پیکور هیدرولیکی اوکادا، قلم پیکور الماس و ضد سایش قلم پیکور ۱۶ کیلویی، قلم چکش تخریب ۱۵ کیلویی و ... قلم پیکور پنج شیار رونیکس نیز یکی از بهترین مارک‌های موجود در بازار است. برای مشاهده و خرید انواع قلم پیکور می‌توانید به وب‌سایت اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید.

 

قیمت قلم پیکور

قیمت قلم پیکور با توجه به برند نوع و جنس آن متفاوت است. جهت استعلام قیمت قلم پیکور با کیفیت می‌توانید با شماره های بخش فروش الکترو ابزار تماس بگیرید.

 

خرید قلم پیکور

خرید قلم پیکور برای چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی از طریق مراجعه به وبسایت فروشگاهی الکترو ابزار بسیار ساده است. شما با مراجعه به وبسایت این مجموعه انواع ابزار آلات مورد نیاز خودتان را خریداری می نمایید.