۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قلم تخریب

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

قلم تخریب

قلم های تخریب از دسته ابزارآلاتی هستند که به چکش تخریب متصل شده و همانند نام شان جهت خراب کردن سازه های سنگی، بتنی و.. به کار می روند. این قلم ها بسته به نوعی که دارند با دستگاه های دیگر مانند انواع بتن کن نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این قلم ها با توجه به نوعی کاربری و دستگاه ها و خواستگاه فروششان در دسته بندی انواع مته قرار می گیرند.

معرفی قلم تخریب

قلم تخریب بتن که با عنوان قلم های بتن کن نیز شناخته می شوند، عمل کنده کاری سنگ، بتن، چوب و.. را انجام می دهند.در انتهای این قلم ها شیارهایی وجود دارد که کمک می کند قلم بعد از اتصال به دریل یا چکش تخریب، به صورت ضربه ای یا چرخشی عمل تخریب را شروع کند.

انواع قلم تخریب

قلم تخریب با توجه به کاربرد نهایی اش انواع متفاوتی دارد:

·         قلم چهار شیار

این قلم ها چهار شیار انتهایی دارند و شامل سه طول متفاوت از جمله قلم ۲۵، ۴۰ و ۶۰ سانتی متری می شوند.

·         قلم پنج شیار

قلم پنج شیار همانند نامش در انتها دارای پنج شیار می باشد که نسبت به انواع ۴ شیار کمی گران تر بوده، اما مقاوم تر هستند.

·         قلم شش گوش

قلم تخریب ۶ گوش که با عنوانHEX  نیز شناخته می شوند، ۶ شیار انتهایی دارند و با توجه به مقاومت بالای شان برای حفاری های عمیق مورد استفاده می گیرند.

·         قلم پیکور

قلم چکش پیکور یا هیدرولیکی قطعاتی پر کاربرد هستند که معمولا برای شکستن و تخریب سنگ در معادن طراحی شده اند.

قیمت قلم تخریب

قلم تخریب با توجه به مدل، برند، کیفیت و سایز آن قیمت های متفاوتی خواهد داشت که نمی توان مقدار دقیق آن را مشخص کرد، اما به طور کلی قیمت این قلم ها از حدود ۸۰ هزار تومان شروع شده و به بالای ۱ میلیون تومان نیز می رسد.

خرید قلم تخریب

برای خرید بهترین نوع قلم تخریب شما باید به موارد مختلفی از جمله طول قلم، وزن، جنس، شکل نوک قلم و.. توجه کنید. از محبوب ترین برندهای قلم تخریب نیز می توان ماکیتو، دیوالت، متابو، محک، آرسن و.. را نام برد. برند الکتروابزار با فراهم کردن طیف وسیعی از انواع قلم تخریب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید محصول مورد نظرتان را به راحتی و با به صرفه ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

کلام پایانی

همانطور که گفته شد قلم تخریب با توجه به کاربرد نهایی انواع متفاوتی دارد که برای انتخاب صحیح باید به نوع استفاده و فاکتورهای ذکر شده توجه کنید. همچنین انتخاب یک فروشگاه معتبر نیز از دیگر مواردیست که بهتر است به آن توجه داشته باشید.