۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پیچ و مهره

تنظیم جهت نزولی

   

1 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

1 مورد

پیچ و مهره

پیچ و مهره برای متصل کردن دو قطعه که از جنس یکسان هستند به کار می رود. البته می توان با استفاده از پیچ و مهره متریال هایی که دارای جنس های متفاوت هستند را نیز به یکدیگر محکم کرد. پیچ ها یک بدنه استوانه‌ای دارند که روی آن ها رزوه های مارپیچی قابل مشاهده است. بعضی از پیچ ها کاملاً از بالا تا پایین دارای رزوه هستند و برخی دیگر از پیچ ها از قسمت نصف آن دارای رزوه هستند. انواع پیچ با سر های مختلف و مناسب انواع پیچ گوشتی تولید می شوند. معمولاً قسمت سرپیچ از بدنه آن بزرگتر است و روی ساقه پیچ سوار می شود. انواع مختلف پیچ و مهره در تمام صنایع کاربرد دارند و هر یک از این پیچ ها بر اساس مشخصاتی که دارند دسته بندی می شوند. برای سرعت بخشیدن به باز و بسته کردن انواع پیچ ها انواع سر پیچ گوشتی های مختلف طراحی شده که به کمک ابزارهایی همچون دریل شارژی سرعت بسیار زیادی به بازو بسته کرئن پیچ ها می بخشد.

 

انواع پیچ و مهره

انواع پیچ و مهره بر اساس اندازه سرپیچ و دسته بندی آن ها تقسیم می شوند. برخی از پیچ ها سر مخفی دارند. برخی دیگر دارای سرپیچ ذوزنقه ای هستند. پیچ های شش گوش، پیچ های نیمه و ... از دیگر انواع پیچ ها هستند که دارای شکل سر متفاوتی هستند. انواع پیچ و مهره عبارتند از:

پیچ ام دی اف

پیچ کناف

پیچ شیروانی

پیچ سرمته

پیچ چوب

پیچ دیوار

پیچ بولتکس

پیچ نصب

 

مشخصات پیچ و مهره

مشخصات نوشته شده روی پیچ به افرادی که با پیچ و مهره سر و کار دارند کمک می کند تا بتوانند گرید یا کلاس پیچ ها را شناسایی کنند؛ بنابراین برای شناخت انواع پیچ و مهره و واشر پیچ دانستن مشخصات فنی پیچ و مهره ضروری است. به عنوان مثال برای طبقه بندی پیچ و مهره ها اعداد انگلیسی بر اساس گرید روی پیچ ها نوشته می شود. گرید پیچ و مهره نماد مقاومت و استحکام پیچ است؛ یعنی هر چه عدد مربوط به گرید بیشتر باشد، استحکام پیچ و مهره ها بیشتر هستند. برخی از پیچ و مهره ها خطوط شعاعی در قسمت سر خود دارند که این خطوط نشان دهنده استحکام پیچ است. اعداد مربوط به مشخصات پیچ و مهره جزء اطلاعات کاربردی انواع پیچ و مهره هستند.

 

قیمت انواع پیچ

خرید پیچ و مهره عمده از مرکز پخش پیچ و مهره، فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار کمک میک ند تا شما انواع پیچ و مهره را با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنید. قیمت انواع پیچ و مهره ساختمانی، پیچ و مهره عمده، قیمت پیچ شیروانی و ... در این فروشگاه کاملاً رقابتی است. جهت مشاهده لیست قیمت انواع پیچ و مهره می توانید به وب سایت اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید.

 

خرید اینترنتی پیچ و مهره

با خرید اینترنتی پیچ و مهره از پیچ و مهره فروشی و عرضه کننده انواع لوازم جانبی، ابزار آلات، یراق آلات فروشگاه الکتروابزار، می توانید مطمئن باشید که قیمت هایی کاملا منصفانه پرداخت می کنید. فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار به صورت مستقیم از تولید کنندگان کالاهای مورد نظر را خریداری می کند و با قیمت منصفانه در اختیار مشتریان قرار می دهد.