۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مته آهن

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 37 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 37 تا

  1. ۱
  2. ۲

مته آهن

مته آهن یا مته فلز ابزاری است برای سوراخ کاری که براساس جنس، مدل، نوع، متد تولید، کاربرد و اندازه، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود.  به منظور انتخاب و تهیه مته مناسب فعالیتی که می خواهید انجام دهید و برای این که مته شما عمر طولانی تری داشته باشد،  باید به نکات خاصی توجه کنید و صرفاً قیمت مته را در نظر نگیرید زیرا اگر استفاده مداوم از مته آهن دارید، بهتر است با انتخاب مته باکیفیت، مدت بیشتری از آن استفاده کنید و از این طریق در هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورید. علاوه بر انواع مته آهن مته الماسه، مته خزینه و مته گازور و ... نیز در بازار موجود بوده که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند.

مته آهن

 انواع مته آهن

انواع مته براساس شکل آن به دو گروه مته ته گرد (مته های معمولی که بیشتر مردم به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنند.) و مته ته کونیک (قسمت پایینی آن ها رزوه دار نیست و مخروطی شکل است.) تقسیم بندی می شوند.

انواع مته از نظر جنس عبارتند از:

·         مته آهن معمولی

·         مته آهن کبالت

·         مته آهن  Hss

·         مته تمام الماس

·         مته دیوار و بتن

اندازه مته آهن

مته آهن دریل براساس اندازه یا قطر مته از سایز 1 میلی متر تا قطر 30 میلی متر یا بیشتر تولید می شود. طول مته آهن براساس استاندارد مشخص می شود ولی مته ها می توانند طول های متفاوتی داشته باشند به همین دلیل مته آهن بلند و سوپر بلند هم موجود است.

مته آهن

بهترین مته آهن

مته های آهن گوناگونی در بازار وجود دارد که از کیفیت قابل قبولی هم برخوردارند از جمله:

مته توسن : این مته به واسطه داشتن کیفیت عالی، کامل بودن مجموعه بیت و تطبیق پذیری آن ها، از دیگر مارک های موجود بهتر است.

مته آهن برند رونیکس: محصولات این برند شامل مته های خشکه، مته کبالت، الماسه و انواع مته های چهار شیار و پنج شیار است.

مته آهن برند دیوالت: از معروف ترین برندهای مته است. 

مته آهن

تشخیص مته آهن

برخی فروشگاه های ابزار آلات مته‌ های مخصوص را به صورت جداگانه به فروش می رسانند، با این حال شما می‌ توانید انواع مختلف مته ها را به صورت یک مجموعه‌ یا کیت خریداری کنید که اندازه‌ های مختلفی دارند و برای اهداف مختلفی طراحی و ساخته شده اند و به شما این امکان را می دهند که کارهای مختلفی را با آن ها انجام دهید .
 
بنابراین هنگام انتخاب و خرید مته مورد نظر، حتماً به کاری که قرار است با آن انجام دهید توجه کنید و پس از انتخاب مته آهن مناسب برای کاری که می خواهید انجام دهید، به دنبال مجموعه ای از مته ها باشید که دارای انواع مختلف بیت ها هستند.

مته آهن
 قیمت مته آهن

قیمت مته آهن به نوع و کیفیت آن بستگی دارد به عنوان مثال قیمت مته آهن آلمانی از نوع چینی آن بیشتر است. با این حال پیشنهاد ما به شما این است که بدون در نظر گرفتن قیمت، مته آهنی را تهیه کنید که کیفیت خوبی داشته باشد.

خرید مته آهن

شما می توانید انواع مته آهن را از فروشگاه های ابزار موجود در سطح شهر یا فروشگاه های آنلاین مانند سایت فروش ابزارآلات الکتروابزار خریداری کنید و از بابت کیفیت و قیمت آن ها مطمئن باشید.