۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اسکنر لوله و سیم برق

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

اسکنر لوله و سیم برق

اسکنر لوله و سیم برق از دسته ابزارآلات بسیار مهم و پرکاربردی هستند که در زمینه های مختلف مانند ردیابی سیم کشی دیوارها، عملیات های حفاری و مته کاری و.. مورد استفاده قرار می گیرند.  البته این دستگاه ها دارای قیمت به نسبت بالایی بوده و برای کارهای جزئی مقرون به صرفه نمی باشد. اسکنر لوله نیز مانند کولیس، تراز لیزری و متر لیزری جزء ابزار ساختمانی هستند که در دسته ابزار اندازه گیری دسته بندی می شوند.

اسکنر لوله و سیم برق

بدون شک انجام پروژه هایی که با سیم های برق در ارتباط هستند بسیار خطرناک بوده و ممکن است حتی تلفات جانی به همراه داشته باشند. اسکنر لوله و سیم برق دستگاه هایی هستند که برای جلوگیری از این اتفاقات طراحی شده و می توانند محل سیم کشی یا قرارگیری لوله های فلزی درون دیوار را تشخیص دهند. اسکنرها توانایی اسکن دیوارهای بتنی و گچی تا عمق ۱۰ سانتی متر را دارند و کمک می کنند که هنگام حفاری یا مته کاری، آسیبی به سیم ها و لوله ها وارد نشود.

کاربرد اسکنر لوله و سیم برق

اسکنر لوله و سیم برق علاوه بر جلوگیری از آسیب به سیم ها و لوله ها، در زمینه های دیگری مانند تعمیر لوله های آب و یا تاسیسات مربوط به خانه های قدیمی نیز کاربرد خواهد داشت. این دستگاه این امکان را می دهد تا بدون تخریب دیوار، بتوان سیم کشی و لوله های موجود در آن را شناسایی کرد.

قیمت اسکنر لوله و سیم برق

بدون شک اسکنرها نیز انواع متفاوتی دارند و هرچقدر که با کیفیت تر باشند، هزینه نهایی شان بالاتر خواهد بود. برند الکتروابزار با داشتن طیف وسیعی از ابزارآلات مختلف به شما این امکان را  می دهد تا بتوانید اسکنرهای لوله و سیم برق را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه کنید.

 

خرید اسکنر لوله و سیم برق

برای خرید اسکنر لوله می توان از دسته ابزار اندازه گیری و افزودن به سبد اقدام به خرید نمایید، در صورت هر گونه سوال و یا ابهامی می توان با پشتیبانی وب سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم کسب گردد. این وب سایت با تهیه ابزارآلات و به طور مستقیم از شرکت تامین کننده علاوه بر اصالت کالا بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

 

کلام پایانی

همانطور که گفته شد؛ اسکنر لوله برای ردیابی سیم ها و لوله ها درون دیوار کاربرد داشته و علاوه بر بالا بردن ایمنی کار، از بروز آسیب به بافت ساختمان نیز جلوگیری می کند.