۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

متر لیزری

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

متر لیزری

متر لیزری یک ابزار اندازه گیری کوچک و سبکی است که استفاده آسانی داشته و در صنعت ساخت و ساز ساختمان کاربرد دارد که با توجه به دقت و سایر مزایا کم کم جای انواع متر دستی را گرفته است. کار با این نوع متر نیاز به مهارت خاصی ندارد و با دقت بی نظیری که دارد اندازه گیری را بسیار راحت کرده است. طول، سطح، زاویه، تعیین فاصله اشیاء و انجام بعضی محاسبات فیثاغورث را می توان با استفاده از متر لیزری اندازه گیری کرد. فاصله مورد نظر با متر لیزری از طریق زمان رفت و برگشت یک پالس لیزر به نقطه ای مشخص، محاسبه می شود. نمونه های مختلفی از این ابزار را می توان در وب سایت الکتروابزار مشاهده و خریداری کرد. متر لیزری، تراز لیزری، اسکنر لوله و میلگرد، دماسنج دیجیتال و ... جزء ابزار اندازه گیری پیشرفته نسبت به نمونه های سنتی می باشند که در صنعت ساختمان به کار گرفته شده و روز به روز به میزان استفاده از آنها افزوده می شود.

متر لیزری چیست؟

متر لیزری یک وسیله اندازه گیری دقیق جهت تعیین اندازه فواصل، ترازیابی و تطابق است. از این ابزار در صنعت ساختمان سازی برای نصب و تراز کردن ستون ها و فریم های ساختمان، نصب انواع کابینت و قفسه، اجرای کاغذ دیورای، پارتیشن بندی، تنظیم هم راستا بودن در و پنجره، نصب دیوار و سقف کاذب و رابتس بندی و نصب اتصالات برقی استفاده می شود. نحوه کار با متر لیزری ساده بوده و هر فردی بدون مهارت خاصی می تواند از آن استفاده کند؛ برای کار با این ابزار باید ابتدا دکمه روشن کردن آن را فشار داد سپس یبه سمت نقطه هدف نشانه زد و در نهایت دکمه محاسبه فاصله را فشار داد تا بقیه مراحل توسط متر لیزری انجام شود.

بهترین متر لیزری

تولید کنندگان بسیاری در داخل و خارج اقدام به تولید انواع متر لیزری نموده اند؛ به طور کلی بهترین متر لیزری توسط معتبرترین برندها تولید می شوند. انواع برندهای جهانی تولید کننده متر لیزری شامل متر لیزری دیوالت، لامویوم، اچ تی سی، نووا، ایسونیک، سیگما، دی سی ای، یونیتی، آنکور، مبوت، مایلسی، رونیکس، میکا، هیوندای و ورتکس هستند. در حراج متر لیزری می توان از  ارزانترین متر لیزری تا گران ترین این ابزار را خریداری کرد.

·         متر لیزری متابو

·         متر لیزری توسن

·         متر لیزری آاگ

·         متر لیزری بوش

·         متر لیزری رونیکس

·         متر لیزری لایکا

·         متر لیزری ماکیتا

·         متر لیزری لیزرلاینر

 انواع متر لیزری

با توجه به کاربرد متر لیزری این ابزار در انواع مختلفی تولید می شود که از لحاظ ساختاری با هم متفاوت اند. دوربین دار بودن، تراز و قابلیت محاسبات ریاضی از جمله ویژگی های ساختاری متمایز انواع متر لیزری است.

متر لیزری دوربین دار و متر لیزری تراز دار دو مدل مهم از این ابزار هستند. هر یک از انواع متر لیزری با توجه به  مدل خود می تواند پارامترهایی از قبیل فاصله، سطح، حجم و نیز روابط فیثاغورثی را محاسبه کند. استفاده از مترهای لیزری پیشرفته و حرفه ای تر می توانند برای اندازه گیری امکانات بیشتر و بهتری شامل ارتباط وایرلس و بلوتوثی و قابلیت اتصال به تلفن های همراه هوشمند از طریق اپلیکیشن های مخصوص ارائه دهند. همچنین اندازه گیری چند مرحله ای، اندازه گیری فضاهای چندوجهی، محاسبات غیر مستقیم و محاسبه زاویه دست از جمله قابلیت بیشتر این ابزار می باشد.

 قیمت متر لیزری

با توجه به کیفیت، دقت، برند و کشور سازنده قیمت انواع متر لیزری با هم متفاوت خواهد بود. همچنین عوامل دیگری نظیر مشخصات و کارکردهای متر لیزری در تعیین قیمت ان تاثیرگذار هستند. قیمت ارزانترین متر لیزری مربوط به متری است که فقط برای اندازه گیری فاصله بین دو مکان ساخته شده است؛ در حالی که گرانترین قیمت متر لیزری برای ابزاری است که قابلیت محاسبه حجم، مساحت، متر مربع، بدست آوردن زاویه و دیگر محاسبات پیچیده دیگر مثل بدست آوردن وتر مثلث را دارند. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار با تامین انواع ابزار های فروشگاه و به خصوص متر لیزری از نماینده و شرکت های اصلی علاوه بر اطمینان از اصالت بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

 خرید متر لیزری

خرید متر لیزری برای استفاده در صنایع عمرانی و ساختمانی و دکوراسیون داخلی و خارجی بسیار مفید خواهد بود. این ابزار می تواند برای مترهای نواری فلزی و نواری وسیله اندازه گیری جایگزین دقیق تر و راحت تری باشد که می توان به ججای انواع چرخ متر نیز به کار رود. همچنین متر لیزری در فرآیند های تولید صنعتی مانند فولاد و نقشه برداری، صنایع نظامی و عمق سنجی در اعماق اقیانوس کاربرد دارد. خرید و فروش متر لیزری با هدف کاهش خطاهای انسانی، حداقل کردن هزینه های اجرایی و تسریع انجام کار صورت می گیرد. برای انتخاب و خرید متر لیزری باید حداکثر فاصله قابل اندازه گیری آن یا بُرد متر لیزری را بررسی کرد.