۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار تخت و رینگی تکی

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

آچار تخت و رینگی

یکی از ابزارهای پرکاربرد خانگی و کارگاهی آچار تخت و رینگی است. آچار یکسر رینگی، آچار دو سر رینگی، آچار دوسر تخت و آچار داربستی، همگی از انواع آچار های تخت و رینگی هستند که در اندازه های استاندارد ساخته می شوند. کاربرد این مدل از انواع آچار برای باز و بسته کردن پیچ و مهره است. شکل ظاهری هر یک از انواع آچار تخت و رینگی متفاوت است و دارای کاربردهای گوناگونی هستند. آچارها یکی از اصلی ترین ابزار های موجود در جعبه ابزار و کارگاه ها هستند که برای باز کردن پیچ و مهره ها کاربرد دارند. در ادامه به ویژگی های انواع آچار تخت و رینگی اشاره می کنیم.

 

آچار تخت

 آچار تخت یک آچار پرکاربرد است که دهانه ای به شکل u دارد. به همین خاطر به راحتی می توان با استفاده از آن مانور داد و انواع پیچ و مهره را باز کرد. آچار تخت دارای انواع مختلفی می باشد. یکی از انواع آچار تخت آچار دوسر تخت است که دو طرف آن به صورت حرف u می باشد و دارای سایزهای مختلفی است.

 

آچار رینگی

آچار رینگی نیز یکی از ابزارآلاتی است که کاربرد بالایی دارد. سر آچار رینگی به صورت حلقه است و نام آن نیز به همین دلیل آچار رینگی می باشد. آچار های سر تخت و آچار های سر رینگی بگونه‌ای ساخته شده اند که یک طرف آن ها دارای سر تخت و یک طرف دیگر دارای سر رینگی است. از این آچار ها بیشتر زمانی استفاده می شود که فضای کافی برای گرفتن پیچ وجود ندارد. به همین خاطر هنگام استفاده از این ابزار، پیچ را از بالا در آچار قرار می‌دهند و می پیچانند.

 

ست آچار تخت

ست آچار تخت شامل انواع مختلف آچار های تخت و رینگی است که در سایزهای مختلف به فروش می رسند. به دلیل اینکه کاربرد آچار های تخت و رینگی بالا است، هر یک از سایز های ست آچار رینگی کاربرد زیادی دارند.

 

قیمت آچار تخت و رینگی

قیمت آچار تخت و رینگی، قیمت آچار رینگی آتا و سایر برندهای تولید کننده آچار در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار، قابل مشاهده است. قیمت این آچار ها به سایز آچار، جنس آچار و همچنین برند تولیدکننده بستگی دارد. اگر قصد خرید ست آچار رینگی را داشته باشید، قطعاً قیمت آن بیشتر از قیمت آچار تخت و رینگی به صورت تکی است. برای استعلام قیمت آچار تخت و رینگی می توانید با شماره های فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید. این مجموعه به صورت مستقیم انواع ابزار آلات را از کارخانه های تولید کننده خریداری می‌کند و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

خرید آچار تخت و رینگی

خرید اینترنتی انواع آچار تخت و رینگی در وب سایت اینترنتی الکتروابزار فراهم می باشد. این فروشگاه سعی در تامین برندهای خوب بازار نموده و در صورتیکه نیاز به برند خاصی دارید که در وب سایت موجود نمی باشد میتوانید با پشتیبانی هماهنگ نموده تا نسبت به موجود نمودن محثول مورد نظر اقدام گردد.

این فروشگاه همواره سعی نموده است تا با تامین ابزار آلات به طور مستقیم از شرکت های تولید کننده و یا تامین کننده به طور مستقیم علاوه بر اطمینان از اصالت محصول بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه داشته باشد.