۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار فرانسه

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

آچار فرانسه

آچار فرانسه یکی از ابزارهای دستی است که دارای انواع مختلفی می باشد. ابعاد آچار فرانسه نیز متفاوت است. از آچار فرانسه برای باز کردن پیچ و مهره استفاده می شود، اما بیشتر کاربرد آچار فرانسه برای باز کردن پیچ و مهره هایی است که دارای سر چهارگوش و شش گوش هستند. این آچار ها در سایزهای مختلفی ساخته می شوند. بعضی از آچار فرانسه ها در سایز ۶ اینچ ساخته می شوند و طول واقعی آچار همان ۱۵ سانتی متر است. جنس آچار فرانسه از فولاد فسفاته است و دهانه آن نهایتاً تا ۲۰ میلی متر باز می شود. وزن آچار ۶ اینچی ۱۴۰ گرم است. البته همانطور که گفتیم انواع مختلفی از آچار فرانسه با ابعاد مختلف ساخته می شوند و هر یک دارای ابعاد گوناگونی هستند. این آچار نیز از دسته ابزار های دستی پر مصرف محسوب شده و وجود آن در هر جعبه ابزاری چه خانگی و چه کارگاهی جزء ملزومات است. قیمت انواع آچار فرانسه نیز با توجه به اینکه آچار فرانسه بزرگ است یا کوچک متفاوت می باشد. آچار فرانسه آمریکایی، آچار فرانسه آلمانی و ... نیز جزو انواع آچار فرانسه موجود در بازار هستند.

 

کاربرد آچار فرانسه

آچار فرانسه یک ابزار کاربردی است که دهانه آن قابلیت تغییر دارد؛ یعنی می توان دهانه آن را به اندازه های مختلف باز و بسته کرد و برای باز کردن پیچ و مهره هایی که دارای شکل مربعی و شش ضلعی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از فک های آچار فرانسه ثابت است و دیگری متحرک می باشد. با چرخاندن یک پیچ که در وسط آچار قرار گرفته می توان فک متحرک را باز و بسته کرد و برای باز کردن مهره های مختلف آن را سازگار کرد. زاویه فک آچار فرانسه ۱۵ درجه است؛ و انواع مختلفی از آن در بازار موجود می باشد.

 

بهترین مارک آچار فرانسه

بهترین مارک آچار فرانسه در بین برندهای خارجی و ایرانی شامل آچار هایی می شوند که کیفیت ساخت مناسب و طول عمر بالایی دارند. از جمله برند هایی که تولید کننده بهترین مارک آچار فرانسه هستند برند رونیکس است که آچار فرانسه های متفاوتی را در ابعاد مختلف تولید کرده است. برخی از مارک های معروف آچار فرانسه موجود در بازار نیز عبارتند از:

·         آچار فرانسه مارک رونیکس

·         آچار فرانسه مارک نووا

·         آچار فرانسه مارک آیرون مکس

·         آچار فرانسه مارک ایران پتک

·         آچار فرانسه مارک تانوس

·         آچار فرانسه مارک توسن

·         تاپ تول

 

سایز آچار فرانسه

سایز آچار فرانسه متفاوت است. برخی از این آچار ها دارای طول ۴ اینچی ۶ اینچی ۸ اینچی ۱۲ اینچی ۱۰ اینچی ۱۵ اینچی ۱۸ اینچی و ۲۴ اینچی هستند. دهانه فک این آچار ها نیز در اندازه‌های مختلفی باز می شود و می توان پیچ هایی را که دارای اندازه های حدود ۶۲ میلی‌متر ۱۳ میلیمتر ۵۴ میلیمتر ۴۳ میلیمتر میلیمتر ۲۷ نیم ۱۹ میلی متر و ... هستند را باز کرد.

قیمت آچار فرانسه

آچار فرانسه با توجه به سایز و برندهایی که در بازار دارد از قیمت هایی متفاوتی نیز برخوردار است. معمولا آچار فرانسه برندهایی معتبر که از کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند از نوع متفرقه آن بالاتر است.

فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی نموده است تا با تامین انواع مختلف آچار فرانسه از برندهای مختلف و به طور مستقیم از شرکت های تولید کننده و یا تامین کننده، علاوه بر اطمینان از اصالت این ابزار با حذف واسطه بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه داشته باشد.

 

 

خرید آچار فرانسه

برای مشاهده قیمت انواع آچار فرانسه و خرید آچار فرانسه می توانید به وب سایت اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. این فروشگاه با خرید انواع ابزارآلات با کیفیت از کارخانه های تولید کننده، تمام ابزار آلات مورد نیاز را با قیمت های بسیار مناسب، در اختیار مشتریان قرار می دهد. به دلیل حذف واسطه ها، قیمت های ارائه شده برای انواع آچار فرانسه در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.