۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

منگنه کوب دستی

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

منگنه کوب دستی

منگنه کوب دستگاهی است که برای کارهای مختلف مانند انجام تعمیرات و تهیه کاردستی در منزل از آن استفاده می شود. می‌توان گفت که عملکرد دستگاه منگنه کوب مانند همان منگنه های قدیمی خودمان است؛ اما منگنه کوب دستی را به راحتی می توانید مستقیماً روی اجسام مورد نظر قرار داده و آن را منگنه کنید. قدرت بالای منگنه کوب دستی باعث شده تا برای منگنه کردن موادی مانند پلاستیک و چوب نیز از آن استفاده شود. به دلیل سرعت و قدرت بالای این دستگاه سوزن منگنه بسیار با سرعت به داخل پلاستیک یا چوب نفوذ می کند.به همین خاطر برای انجام کارهای تعمیراتی تزیینات و نوسازی دکوراسیون منزل از منگنه کوب استفاده می شود. این دستگاه علاوه بر کارایی بالایی که دارد، قیمت مناسبی داشته و انواع مختلف آن در بازار موجود می باشد.  منگنه کوب دستی می تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد و هر جایی که نیاز داریم پارچه، نایلون و شبیه به این را متصل کنیم می تواند به کمک ما آید، به همین دلیل این ابزار نیز همانند پیچ گوشتی و انبر دست و سیم چین و آچار فرانسه می تواند در جعبه ابزار ما و به موقع خود بسیار مفید باشد.

 

منگنه دستی

منگنه دستی یا میخکوب دستی، عملکردی سریع تر و پرقدرت تر از منگه معمولی دارد. منگنه کوب سه کاره، منگنه کوب دستی تایوانی و برند های مختلفی از این ابزار، در بازار موجود هستند. وزن منگنه دستی با توجه به برند آن متفاوت است؛ اما این دستگاه به صورت کلی سبک و کم وزن است. ظرفیت خشاب منگنه دستی متفاوت است؛ اما انواع مختلف منگنه کوب دارای سوزن های معمولی، سوزن های سر تخت و سوزن های یو شکل هستند. این دستگاه قادر است با فشار بالا سوزن های منگنه را در چوب پلاستیک و سایر مواد دیگر فرو کند.

 

انواع منگنه کوب دستی

دستگاه منگنه کوب انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

·         منگنه کوب دستی

·         منگنه کوب بادی

·         منگنه کوب برقی

 

بهترین مارک منگنه کوب دستی

بهترین مارک منگنه کوب دستی با توجه به ویژگی ها و کاربرد های آن انتخاب می شود. برندهای مختلفی انواع منگنه کوب های بادی، دستی و برقی را تولید نموده اند که هر یک دارای اجزای مختلفی هستند و ویژگی ها و قدرت آن ها با یکدیگر متفاوت است. برای مشاهده بهترین مارک منگنه کوب دستی می توانید به وبسایت الکترو ابزار مراجعه کنید.

 

قیمت منگنه دستی

قیمت منگنه دستی در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار قابل مشاهده است. با مراجعه به وبسایت این مجموعه می توانید قیمت بهترین مارک منگنه کوب دستی مانند منگنه کوب رونیکس، نووا، بوش واستر، رینو و ... را مشاهده کنید. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار با تامین ابزارآلات به طور مستقیم از تولید کننده و یا تامین کنندگان علاوه بر اطمینان از اصالت کالا بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه داشته باشد.

 

خرید منگنه کوب دستی

جهت خرید منگنه کوب دستی به صورت لاین و با قیمت مناسب سری به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار بزنید. این مجموعه با حذف واسطه ها انواع منگنه کوب دستی تایوانی و ساخت کشورهای دیگر را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.