۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قیچی لوله بر

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

قیچی لوله بر

همان طور که از اسم آن پیداست برای بریدن لوله مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی لوله بر یکی از پرکاربردترین ابزار به حساب می آید. این مدل از انواع قیچی برای لوله کشی استفاده می شود و با استفاده از یک تیغه عمل برش لوله را انجام می دهد. در استفاده از این وسیله دیگر نیازی به اره نخواهد بود. در استفاده از قیچی لوله بر محدودیتی وجود ندارد و با آن می توان انوع لوله های آهنی، مسی، برنجی و دیگر آلیاژها را برش داد. کاربرد قیچی لوله بر تا حدودی تخصصی بوده و مانند سایر قیچی های خانگی همچون قیچی باغبانی ، قیچی مقوا و پارچه و ... کمتر در جعبه ابزار خانگی پیدا می شوند. در ادامه با انواع قیچی لوله بر به طور مفصل آشنا خواهیم شد.

انواع قیچی لوله بر

قیچی های لوله بر طبق جنس لوله تقسیم بندی می شوند. برخی از قیچی های لوله بر تنها برای برش لوله های آهنی کاربرد دارند. برخی دیگر برای لوله های پلاستیکی و برخی نیز برای برش انواع و اقسام لوله ها به کار می روند.

بهترین مارک قیچی لوله بر

برای انتخاب بهترین مارک قیچی لوله بر فاکتورهای زیادی را باید در نظر داشت. از مهم ترین این فاکتورها می توان به نظرات مصرف کنندگان اشاره کرد. هرچقدر نظرات مصرف کنندگان یک محصول، درباره ان محصول مثبت باشد امتیاز بیشتری برای قرار گیری در جایگاه بهترین مارک قیچی لوله بر خواهد داشت.

به منظور راحتی شما عزیزان پس از بررسی نظرات کاربران در رابطه با مارک های مختلف سه مورد از بهترین مارک هایی که بیشترین درصد رضایت را داشته اند به شما معرفی خواهیم کرد.

·         قیچی لوله بر ایران پتک

·         قیچی لوله بر آروا

·         قیچی لوله بر رونیکس

·         قیچی لوله بر توسن

·         قیچی لوله بر آیرون مکس

·         قیچی لوله بر نووا و ...

این شش مارک در لیست بهترین مارک قیچی لوله بر قرار می گیرند. در ادامه به بررسی لیست قیمت این مارک ها خواهیم پرداخت.

لیست قیمت قیچی لوله بر

قیمت قیچی لوله بر تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی است. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این وسیله می توان به مارک آن اشاره کرد. همچنین فروشگاهی که از آن خرید می کنید بر قیمتی که پرداخت می کنید تاثیر کذار است. اما اگر به دنبال یک قیچی لوله بر با مرغوب با قیمت مناسب هستید می توانید قیچی لوله بر ایران پتک یا قیچی لوله بر آروا یا قیچی لوله بر تک ضرب را انتخاب کنید.

هر سه این مدل ها را می توانید با بهترین قیمت ها تهیه کنید. برای اطلاع از قیمتها می توانید از یک فروشگاه معتبر در زمینه فروش این ابزارها کمک بگیرید. حتماً در انتخاب فروشگاه منصف دقت داشته باشید.

خرید قیچی لوله بر

در هنگان خرید قیچی لوله بر ابتدا مشخص کنید برای چه نوع لوله ای قیچی می خواهید. اگر نمی دانید لوله مورد نظرتان به کدام نوع قیچی احتیاج دارد می توانید از متخصصان الکتروابزار کمک بگیرید. همچنین باید کیفیتی که مد نظرتان است را نیز مشخص کنید.

فروشگاه الکترو با سال ها تجربه در زمینه فروش ابزارآلات و قیچی لوله بر می تواند راهنمایی خوبی برای اطلاع از قیمت و انتخاب قیچی لوله بر باشد. کافی است با این فروشگاه تماس بگیرید و توضیحات لازم را بدهید، متخصصین الکتروابزار مناسب ترین قیچی لوله ر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.