۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قیچی ورق بر

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

قیچی ورق بر

قیچی ورق بر همان طور که از نامش پیداست وسیله برای بریدن ورق های فلزی می باشد. این ابزار قدرتمند کار بریدن ورق های خطرناک فلزی را بسیار آسان کرده است. استفاده آسان از این وسیله موجب شده افرادی که در شغلشان به بریدن ورق های فلزی احتیاج دارند کار راحت تری پیش رو داشته باشند. با استفاده از قیچی ورق بر می توان برش هایی بدون نقص و با کمترین آسیب ایجاد کرد. معمولا قیچی ورق بر و قیچی مفتول بر را بیشتر در صنایع و یا گارگاه های صنعتی به کار می برند و قیچی شمشاد زن و قیچی شاخه زن را در باغچه ها و یا زمین های کشاورزی و باغداری مورد استفاده قرار می دهند.

در ادامه انواع قیچی ورق بر را به شما معرفی خواهیم کرد.

انواع قیچی ورق بر

قیچی های ورق بر با توجه به کاربردشان به چهار دسته مختلف تقسیم می شوند. هرکدام از این قیچی های ورق بر کاربرد خاصی دارند؛ اما همه آنها برای برش ورق های نازک فلزی در نظر گرفته شده اند. انواع قیچی ورق بر را در لیست زیر مشاهده می کنید:

·         قیچی حلب بر مستقیم

·         قیچی ورق بر چپ بر

·         قیچی های ورق بر راست بر

·         قیچی حلب بر نوک اردکی

نکته قابل توجه در بحث قیچی ورق بر رنگ آن است. رنگ این قیچی ها معنای خاصی دارد و هر رنگی برای منظور خاصی استفاده می شود. در واقع رنگ قیچی ورق بر جهت برش آن را نشان می دهد. رنگ قرمز چپ بر، رنگ سبز راست بر و رنگ زرد قیچی ورق بر در جهت مستقیم برش می دهد.

بهترین مارک قیچی ورق بر

مانند بسیاری از ابزارآلات دیگر، قیچی ورق بر آلمانی بهترین مارک قیچی ورق بر است. برای انتخاب بهترین مارک قیچی ورق بر باید نکاتی از جمله کیفیت آن و رضایت مشتریان را در نظر گرفت که قیچی ورق بر آلمانی از هر دو این فاکتورها برخوردار است. همچنین برای شناخت بهترین مارک قیچی ورق بر می توانید از یک فروشگاه معتبر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

قیمت قیچی ورق بر

قیمت قیچی ورق بر به عوامل مختلفی وابسته است و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. قیچی ورق بر اساس کاربردی که دارد می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال قیچی ورق بر صنعتی ممکن است تفاوت قیمتی قابل توجهی با یک قیچی معمولی داشته باشد. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار همواره با تامین همه ابزار آلات به خصوص قیچی ورق بر سعی نموده است تا با تامین این محصولات به طور مستقیم از تولید کننده و یا تامین کننده اصلی علاوه بر اطمینان از اصالت محصول بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه داشته باشد.

خرید قیچی ورق بر

برای خرید قیچی ورق لازم است یک فروشگاه معتبر در این زمینه پیدا کنید. الکترو ابزار فروشگاهی با سابقه در زمینه فروش قیچی ورق بر آلمانی و قیچی ورق بر صنعتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. همچنین اگر نمی دانید کدام قیچی برای شما مناسب است متخصصین الکتروابزار در این زمینه راهنمای شما خواهند بود.