۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قیچی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 38 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 38 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

انواع قیچی

یکی از ابزارهای مهم و مورد نیاز که هم در صنعت و هم در زندگی روزمره کاربرد دارد انواع قیچی است. قیچی عملیات برش زدن را برای ما آسان می‌کند و کاربردهای متفاوتی دارد از انواع قیچی های خانگی گرفته تا قیچی باغبانی و ورق بر، قیچی لوله بر و بسیاری از قیچی های دیگر، با الکتروابزار در ادامه این مطلب همراه باشید تا انواع قیچی را معرفی کرده و شما را با آن‌‌ها آشنا کنیم.

انواع قیچی

انواع قیچی با کاربردهای مختلف در بازار وجود دارند. هر کدام از آن‌ها برای زمینه‌ای طراحی شده‌اند و کار می‌کنند. این نوع قیچی‌ها هم می‌توانند اجسام نرم مانند کاغذ یا پارچه را ببرند و هم در صنعت کاربرد داشته و اجسام سخت مانند فلز را شکل داده و می‌برند‌. در زیر انواع مختلف قیچی را در هر زمینه نام می‌بریم و با کاربرد آن‌ها آشنا خواهیم شد.

·         قیچی ورق بر

برش دادن اجسام سخت مانند ورق‌های فلزی کار آسانی نیست‌. اما قیچی ورق بر این کار طراحی شده است تا ورق‌ها را برای ما ببرد‌. استفاده از این قیچی برای هر کسی که با ورق فلزات کار می‌کند ضروری است‌. قیچی ورق بر ۳ نوع دارد.

·         قیچی هنری

انواع قیچی که در آرایشگری از آن‌ها استفاده می‌شود، قیچی هنری نامیده شده و بسیار کاربردی هستند. این نوع از قیچی بسیار تیز است و برای کوتاهی مو لبه‌های مختلف دارد.

·         قیچی کاغذ

پرکاربردترین و معروف‌ترین قیچی مربوط به کاغذ است. این نوع قیچی در هر خانه‌ای پیدا می‌شود و وظیفه آن همان‌طور که از نامش پیداست برش کاغذ است‌. هم‌چنین در مهدکودک‌ها و مدارس برای ساخت کاردستی‌های مختلف هم از این قیچی استفاده می‌شود.

·         قیچی صنعتی

قیچی صنعتی هما‌ن‌طور که از نامش پیداست در صنعت از آن استفاده می‌شود. قیچی صنعتی انواع مختلف دارد که می‌تواند اشیا متفاوت مانند ورق، فولاد، لوله و دیگر موارد را برش بزند.

·         قیچی خیاطی

قیچی خیاطی نیز یکی دیگر از انواع قیچی است که برای برش پارچه یا چرم از آن استفاده می‌شود. این نوع قیچی نیز بسیار پرکاربرد است.

·         قیچی آهن بر

قیچی آهن بر یکی از انواع قیچی صنعتی است که مانند قیچی ورق بر عمل می‌کند. با این تفاوت که اهرم‌های قیچی محکم‌تر بوده و نیروی بیشتری وارد می‌کنند از این رو برای بریدن ورق‌های ضخیم‌تر از آن استفاده می‌شود.

·         قیچی لوله بر

قیچی لوله بر یکی دیگر از انواع قیچی صنعتی است که از فولاد با استحکام بالا ساخته شده است‌. این قیچی لوله را برش می‌دهد و کار با آن به انرژی زیادی نیاز دارد.

·         قیچی باغبانی

از قیچی باغبانی برای حرص درختان و گل‌ها و هم‌چنین بریدن شاخه‌ها استفاده می‌شود. قیچی باغبانی انواع مختلف دارد که برای بریدن چوب شاخه معمولا باید از هر دو دست برای برش استفاده شود.

 

قیمت  قیچی

قیچی ها با توجه به نوع کاربرد، کیفیت و برندی که دارند دارای قیمت های بسیار متفاوتی می باشند، به عنوان مثال حتما قیمت یک قیچی شمشاد زن یا شاخه زن با توجه به ابعاد و اندازه ای که دارد نسبت به یک قیچی کاغذبر خیلی بیشتر است و یا اینکه یک قیچی با برند جهانی آلتونا و یا لایت و یا بکهو با یک برند متفرقه چینی بسیار متفاوت خواهد بود.

لذا در الکتروابزار انواع قیچی ها از بسیاری از برندهای خوب بازار را گرد آورده ایم تا بتوانیم هر سلیقه با هر توان خریدی را پوشش دهیم.

 

خرید  قیچی

پس از اینکه قیچی مناسب با نیاز خود زا انتخاب نمودیم می توانیم از روش های مختلفی برای خرید آن اقدام کنیم، پیشنهاد ما برای خرید قیچی الکتروابزار است زیرا ما در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی نموده ایم تا با تامین انواع قیچی و ابزار های دیگر از تولید کنندگان و یا تامین کنندگان اصلی علاوه بر اطمینان از اصالت محصول بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه داشته باشیم.