۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ست پیچ گوشتی

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

ست پیچ گوشتی

پیچ گوشتی از کاربردی ترین ابزارهای دستی در حوزه صنایع مختلف برای باز کردن انواع پیچ است که متناسب با نوع پیچ و محل آن می توان از سایزهای مختلف ست پیچ گوشتی استفاده کرد. تنوع زیاد در اندازه و نوع پیچ گوشتی سبب شده این ابزار کاربردهای بسیاری داشته باشد. این ابزار هم مانند جعبه بکس که انواع بکس های تکی و متعلقات آن را در یک جعبه گرد آورده است، انواع پیچ گوشتی تکی از یک مدل ولی در سایز های متنوع را گرد هم آورده تا علاوه بر به صرفه تر بودن خرید، بتوانیم از تنوع آنها نیز در کار بهره ببریم.

انواع ست پیچ گوشتی

·    پیچ گوشتی آچارخور: این نوع پیچ گوشتی برای باز کردن پیچ هایی که با دست نمی‌توان باز و بسته کرد استفاده می‌شود.

·    پیچ گوشتی چارسو: نوک پیچ گوشتی چارسو شبیه به علامت+ و به شکل چهارپر است و برای باز و بسته کردن پیچ های ظریف کاربرد دارد.

·    پیچ گوشتی دو سو: برای باز و بسته کردن پیچ های معمولی از پیچ گوشتی دو سو استفاده می‌شود که ساده ترین نوع پیچ گوشتی بوده و به آن پیچ گوشتی تخت می‌گویند.

·    ست پیچ گوشتی ساعتی : این نوع پیچ گوشتی بسیار کوچک بوده و برای باز و بسته کردن پیچ های کوچک مانند پیچ های ساعت کاربرد دارد.

·    ست پیچ گوشتی  t: از لحاظ شکل ظاهری این نوع پیچ گوشتی شبیه حرف T  است و نیروی گشتاور بیشتری برای باز و بسته کردن پیچ ها دارد از این رو به راحتی می توان به آن ها فشار وارد کرد.

·    پیچ گوشتی ضربه خور: این نوع پیچ گوشتی طوری ساخته شده که می‌توان به راحتی با اجسام دیگر به آن ضربه زد.

·    ست پیچ گوشتی موبایل: برای باز و بسته کردن پیچ‌ها در تعمیرات موبایل که پیچ‌های ظریف به کار رفته است از ست پیچ گوشتی موبایل استفاده می‌شود.

·    پیچ گوشتی مثلثی: از پیچ گوشتی مثلثی برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی با شکل خاص استفاده می‌شود.

·         پیچ گوشتی دوشاخ: برای باز و بسته کردن انواع پیچ در صنایع برق، پیچ گوشتی دو شاخ کاربرد دارد.

·    پیچ گوشتی همه کاره: این نوع ست پیچ گوشتی قابلیت جداسازی میله از سری وجود دارد که می‌توان از سری‌های مختلف آن برای باز و بسته کردن پیچ‌ها استفاده کرد.

بهترین مارک ست پیچ گوشتی

در حال حاضر تولیدکنندگان بسیاری در داخل و خارج اقدام به تولید انواع ست پیچ گوشتی کرده‌اند که بهترین مارک ست پیچ گوشتی به شرح زیر است:

·         رونیکس

·         وینکس

·         نووا

·         استار مکس

·         توسن

·         واستر  و ...

قیمت ست پیچ گوشتی

فاکتورهای مختلفی شامل تعداد قطعات ست پیچ گوشتی، نوع پیچ گوشتی و برند و کشور سازنده روی قیمت ست پیچ گوشتی تاثیر دارند. به عنوان مثال معمولا تعداد پیچ گوشتی‌های موجود در یک ست  5 تا 18 عدد قطعه و در مواردی 40 عدد است؛ هر چه تعداد پیچ گوشتی‌ها کامل‌تر و بیشتر باشد موجب افزایش کارایی آن ها شده و قیمت آن گران‌تر می‌شود. همچنین انواع پیچ گوشتی می‌توانند قیمت‌های متفاوتی داشته باشند؛ مثلا قیمت ست پیچ گوشتی موبایل با قیمت ست پیچ گوشتی ضربه خور تفاوت دارد. در نهایت هر چه پیچ گوشتی از مواد مرغوب‌تر و در برند معتبرتری تولید شده باشد قیمت بالاتری خواهد داشت.

خرید ست پیچ گوشتی

برای اینکه خرید ست پیچ گوشتی را با دقت بیشتر و قیمت مناسب تری انجام دهید باید با کاربردها و انواع مختلف پیچ گوشتی آشنا باشید. کیفیت و جنس پیچ گوشتی نکته مهمی است که هنگام خرید پیچ گوشتی باید به آن دقت کرد. جنس دسته این ابزار باید از موادی مثل پلاستیک یا سیلیکون ساخته شده باشد تا در برابر لغزش مقاوم باشد و به راحتی بتوان آن را در دست گرفت. جنس نوک پیچ گوشتی باید خاصیت آهن ربایی داشته و از جنس کروم وانادیوم ساخته شده باشد. این ابزارها باید در یک کیف مناسب و مقاوم گذاشته شوند تا نگهداری آن‌ها راحت باشد.