۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پیچ گوشتی

تنظیم جهت نزولی

   

24 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

24 مورد

پیچ گوشتی

در صنعت ابزارآلات بسیار زیادی وجود دارند که هر کدام برای کاری استفاده میشوند. یکی از محبوب‏ترین و بهترین این ابزارها پیچ گوشتی است. انواع مختلفی از این وسیله وجود دارد که هر کدام ویژگی داشته و برای کاری متفاوت ساخته شدهاند. این مدل از ابزار دستی در هر صنعت و محل کار و خانه ای مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ جایی را و هیچ کاری را نمی توان یافت که در مرحله از انجام فعالیت های خود به پیچ گوشتی نیاز نداشته باشد. این ابزار از واجبات هر جعبه ابزار بوده و به همراه یک آچار فرانسه و انبر دست میتواند بسیاری از کارها را بدون نباز با سایر ابزار ها تا حدودی به انجام رساند. در این مقاله با الکتروابزار همراه باشید تا درباره انواع پیچ گوشتی و خرید آن اطلاعات کامل را به دست آورید.

پیچ گوشتی

همان‏‌طور که در بالا بیان کردیم یکی از کاربردی‏ترین ابزارها که در هر جعبه ابزاری پیدا میشود پیچ گوشتی است. این وسیله برای باز و یا بسته کردن انواع پیج استفاده میشود و از نیروی اهرم و گشتاور برای این کار کمک میگیرد. از پیچ گوشتی برای کارهای سنگین یا سبک استفاده میشود. به عنوان مثال در تعمیر انواع وسیله‏ها، نجاری، استفاده صنعتی یا حتی در خانه نیز کاربرد دارد. از پیچ گوشتی خاص معمولا برای مواردی استفاده می‏شود که انواع معمولی نتواند آن کار را انجام دهد.

انواع پیچ گوشتی

 برای باز کردن پیچ‏های مختلف به انواع مختلفی از پیچ گوشتی احتیاج داریم. معمولا دو نوع کلی برای پیچ گوشی در نظر گرفته میشود که دستی یا شارژی است. پیچ گوشتی دستی معمولا برای موارد سبک‏تر و باز کردن پیچ‏های معمولی استفاده می‏شود. پیچ گوشتی شارژی یا برقی برای مواردی کاربرد دارد که فرد استفاده بسیار زیادی در روز از این ابزار دارد و باعث خسته شدن دست نمیشود. در زیر انواع دیگر پیچ گوشتی را معرفی میکنیم.

پیچ گوشتی مثلثی

از پیچ گوشتی مثلثی برای باز و بسته کردن پیچ‏های مثلثی استفاده میشود. این پیچ گوشتی یکی از انواع خاص این ابزار است که به صورت دستی تولید میشود.

پیچ گوشتی آچارخور

از پیچ گوشتی آچارخور زمانی استفاده میشود که نیروی دست برای باز کردن پیچ‏ها کافی نیست. در دسته این پیچ گوشتی جای قرار دادن آچار وجود دارد تا اهرم کمکی به باز کردن پیچ کمک کند. پیچ گوشتی بلند نیز ممکن است از این نوع باشد.

پیچ گوشتی دو سو و چهار سو

پیچ گوشتیهای دو سو و چهار سو برای پیچ‏هایی است که چهار یا دو زائده در سر پیچ قرار دارد. معمولا این نوع پیچ‏ها ظریف هستند.

پیچ گوشتی موبایلی

این نوع از پیچ گوشتی برای تعمیر موبایل استفاده می‏شود که معمولا بسیار ظریف است و برای هر برند موبایل نوع خاصی از آن وجود دارد.

و ....

بهترین مارک پیچ گوشتی

برندهای مختلف ساخت ابزار در بازار، پیچ گوشتی‏های زیادی را برای کارهای مختلف تولید کردهاند. هر کدام از این برندها ویژگی‏های خاص خود را دارند و کیفیت متفاوتی را ارائه می‏دهند. از بهترین مارکهای پیچ گوشتی می‏توان به رونیکس، نووآ، میلواکی، ایران پتک، بوش، توسن و نوا را نام برد.

قیمت انواع پیچ گوشتی

انواع پیچ گوشتی بر اساس برند و ویژگی‏هایی که دارند، قیمت متفاوتی را ارائه می‏دهند. برای اطلاع از قیمت این ابزار بهتر است به سایت‏های فروش پیچ گوشتی  مراجعه کنیم. در این فروشگاه سعی بر این بوده تا با تامین انواع ابزار آلات از تولید کننده و یا تامین کننده و وارد کننده اصلی علاوه بر اطمینان از اصالت کالا بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه داشته باشد.

خرید پیچ گوشتی

برای خرید پیچ گوشتی موارد بسیاری باید در نظر گرفته شود. اگر قرار است این ابزار برای لوازم الکتریکی استفاده شود حتما باید دسته عایق داشته باشد. هم‏چنین باید کاملا مناسب با پیچ‏های مورد استفاده خرید را انجام دهیم. پیچ گوشتی از ابزار فروشی یا سایت‏های فروش آنلاین خریداری می‌شود.