۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پولی کش و فیلتر بازکن

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

پولی کش و فیلتر بازکن

پولی کش یکی از ابزارهایی است که برای بیرون کشیدن پولی ماشین آلات یا دستگاه ها به کار می رود. این ابزار بسیار قدرتمند بوده و برای جدا کردن چرخ دنده ها، پولی بلبرینگ و قطعات محکم مورد استفاده قرار می گیرد. پولی کش کولر و پولی کش بلبرینگی جزء انواع پولی کش هستند که با وارد کردن فشار کششی، پولی این دستگاه ها را بیرون می کشند. انواع پولی کش و انواع فیلتر بازکن جزء ابزارهایی هستند که در کارهای حرفه ای و تخصصی مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب کارخانجات صنعتی تعمیرگاه ها و شرکت هایی که در زمینه ساخت خودرو فعالیت می کنند، از پولی کش و فیلتر بازکن استفاده می کنند.

یکی از استفاده های پولی کش در مصارف خانگی باز کردن یاتاقان کولر که فرسوده و خراب شده است که در زمان تعویض به آن نیاز می شود.

فیلتر بازکن، پولی کش و جعبه بکس از ابزار های تخصصی تعمیرگاهی هستند و معمولا در جعبه ابزار این کارگاه ها به چشم می خورند.

این ابزار در شرکت های تعمیراتی و همچنین صنایع نفت و گاز کاربرد ویژه‌ای دارند. با استفاده از پولی کش می توان با سرعت و به سادگی انواع تعمیرات ماشین های سنگین مانند بیل های مکانیکی، لودر و ... را انجام داد.

 

انواع پولی کش

 پولی کش از یک شافت اصلی و دو الی سه بازوی متصل ساخته شده است. این دستگاه می تواند یک نیروی محرک مکانیکی یا هیدرولیکی ایجاد کند و با فشار بالا، برای جداسازی قطعاتی مانند چرخ دنده ها، بلبرینگ ها و پولی ها به کار برود. پولی کش انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

·         پولی کش دستی یا مکانیکال

·         پولی کش هیدرولیک یا روغنی

پولی کش های دستی خودشان به دو دسته دو شاخه و سه شاخه تقسیم می شوند. پولی کش هیدرولیک نیز یا به صورت پمپ سرخود هستند یا پمپ جداگانه دارند. هر یک از انواع پولی کش ویژگی های متفاوتی داشته و کاربردهای مختلفی دارند.

 

انواع فیلتر بازکن

انواع فیلتر بازکن شامل موارد زیر می شود.

·         فیلتر بازکن کاسه ای

·         فیلتر بازکن قفلی زنجیری

·         فیلتر بازکن زنجیری

·         فیلتر بازکن قفلی

·         فیلتر بازکن تسمه‌ای

·         فیلتر بازکن تسمه ای فلزی

 

قیمت فولی کش و فیلتر بازکن

قیمت فولی کش و فیلتر بازکن با توجه به نوع و مدل آن ها متفاوت است. هر یک از پولی کش ها و آچار فیلتر باز کن دارای ویژگی های متفاوتی هستند و قیمت آن ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد. جهت مشاهده لیست قیمت فولی کش و فیلتر بازکن می توانید به وب سایت اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید.

 

خرید پولی کش و فیلتر بازکن

خرید پولی کش و فیلتر بازکن به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه الکترو ابزار امکان پذیر است. این مجموعه انواع ابزار آلات دستی برقی و شارژی را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری می کند و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.