۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

خار باز کن و جمع کن

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

خار بازکن و خار جمع کن

خار بازکن و خار جمع کن یا به طور کلی خارکش انواع خاصی از انبرها هستند که برای انجام کارهای تخصصی کاربرد دارند. خار بازکن و خار جمع کن دقیقاً به گونه ای طراحی شده است که درون سوراخ خار قرار بگیرد. این مدل از انواع انبر معمولا در کارگاه های صنعتی و تعمیر گاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و یک ابزار تخصصی بوده که مانند انبر قفلی و یا انبر دست نیازی به وجودش در جعبه ابزار های خانگی نمی باشد ولی در جای خود هم اگر نباشد کهر آن را با سایر ابزارها نمی توان به راحتی انجام داد. این وسیله انواع مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

انواع خار بازکن و خار جمع کن

خار بازکن و خار جمع کن انواع مختلفی دارند که هرکدام به منظور خاصی استفاده می شوند. لیست زیر انواع خار بازکن و خار جمع کن است:

نوع اول

این نوع خار بازکن و خار جمع کن قابلیت تنظیم دارند و می توانند هم کار باز کردن و هم جمع کردن را انجام دهند.

نوع دوم

این نوع انبر خارکش نوک آن خمیده است و برای فضاهای محدود استفاده می شود.

نوع سوم

این نوع از خار بازکن و خار جمع کن برای افراد معمولی و کارهای عادی طراحی شده است.

نوع چهارم

این نوع از انواع خار بازکن و خار جمع کن بسیار قوی است و برای خارهای خیلی بزرگ استفاده می شود.

کاربرد خار بازکن خار جمع کن

از این وسیله برای قرار دادن خار فنری و باز کردن آن استفاده می‌شود. نحوه کار خار بازکن و خار جمع کن به این صورت است که نوک آن را درون خار قرار می دهیم و با فشار دستگیره خار سر جای خود قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت خارکش ادامه مطلب را بخوانید.

قیمت خار بازکن و خار جمع کن

قیمت این وسیله به عوامل مختلفی بستگی دارد که اولین مورد سایز آن است. سایزهای بزرگ تر قیمت های بالاتری نیز دارند. دیگر عوامل تأثیر گذار بر قیمت خار بازکن و خار جمع کن مارک آن و فروشگاهی هستند که برای خریداری انتخاب می کنید.

به طور کلی قیمت خار بازکن خار جمع کن از 100 تا 500 هزار تومان متغیر است. طبیعی است که اگر به دنبال خار بازکن خارجی باشید باید هزینه بالایی را برای این محصول در نظر بگیرید.

خرید خار بازکن خار جمع کن

خرید خار بازکن و خار جمع کن نیازمند توجه به کیفیت آن است. خار بازکن آلمانی یک خار بازکن و خار جمع کن مرغوب است که می توانید آن را با بهترین قیمت از فروشگاه الکتروابزار خریداری کنید. فروشگاه الکتروابزار انواع خاربازکن را برای مصارف عادی و تخصصی در خود جای داده است. برای انتخاب و خرید یک خار باز کن و خار جمع کن با کیفیت با آن ها تماس بگیرید.