۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انبر آرماتور بندی

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

انبر آرماتوربندی

انبر آرماتور یا گاز انبر ابزاری تخصصی برای آرماتور بندی است. این وسیله در کارهای ساختمانی و در هنگام بستن شبکه های آرماتور به کمک سیم آرماتور بیشترین کاربرد را دارد و می تولن گفت که 90 درصد ابزار یک آرماتور بند حرفه ای را تشکیل می دهد و به همین علت هم حساسیت زیادی در انتخاب این انبر داشته و همواره به دنبال بهترین آن هستند. این ابزار دستی فوق العاده کاربردی همچنین در کارهایی مانند آهنگری ونجاری نیز برای کارهای مختلفی استغاده می شود. البته با اینکه انبر آرماتور بندی با گاز انبر از لحاظ ظاهری شبیه به هم هستند اما تغییرات ظریفی برای نوع کار برد آنها در ساختارشان و جود دارد، مثلا انبر آرماتور دارای دسته بلندتری نسبت به گاز انبر بوده و گاز انبر ها نیز از لبه پهن تری برخوردار هستند. این ابزار معمولا در جعبه ابزار خانگی پیدا نمی شود و به عبارتی کاربرد تخصصی تر و کارگاهی تری نسبت به برخی از انبر ها دارد. در بخش بعدی قصد داریم انواع انبر آرماتور بندی را به شما معرفی کنیم که بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

انواع انبر آرماتور بندی

انبر آرماتور انواع گوناگونی دارد و آشنایی با آنها یکی از شروط مهم یک خرسد کاربردی است. این انبر در دو نوع تولید می شود که یکی برای نجاری و دیگر برای بستن آرماتور به کار می رود.

انبر آرماتور در انواع دسته بلندو دسته کوتاه تولید می شوند که هرکسی با توجه به نیاز خود می تواند یکی از آنهار انتخاب و خریداری کند. یکی از انواع انبر آرماتور، انبر است به نام انبر آرماتور بندی knipex که بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد.

انبر آرماتور بندی knipex یکی از جدیترین گاز انبرهای تولید شده به حساب می آید که محصول کشور آلمان است. این انبر تماماً فلزی و آلیاژ بسیار مرغوبی دارد. اگر از قبل با این انبر آرماتور آشنایی دارید و مایل به خرید آن هستید می توانید به الکتروابزار مراجعه کنید.

بهترین انبر آرماتور بندی

برای انتخاب بهترین انبر آرماتور باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت. یکی از این فاکتورها جنس بدنه انبرآرماتور است. جنس بدنه انبر باید در برار ضربه، حرارت و فشار مقاومت خوبی داشته باشد.

دومین ملاک برای انتخاب بهترین انبر آرماتور میزان باز شدن دهانه آن است. پس حتماً هنگام خرید به نوشته روی جعبه دقت کنید که بدانید دهانه انبر موردنظرتان چقدر باز می شود. لیستی که مشاهده می کنید تعدادی از بهترین انبرهای آرماتور موجود هستند:

·         انبر آرماتوربندی کنیپکس مدل ۲۵۰-۹۹ سایز ۱۰ اینچ

·         انبر آرماتوربندی کنیپکس مدل ۲۵۰-۹۹ سایز ۱۰ اینچ

·         انبر آرماتوربندی کنیپکس مدل GERMANY-99-250 سایز ۱۰ اینچ

اکنون که با بهترین انبر آرماتور آشنا شدید وقت آن رسیده که بررسی مختصری روی قیمت این انبرها داشته باشیم.

قیمت انبر آرماتور بندی

قیمت انبر آرماتور با توجه به برند و نوع آن و همچنین فروشگاهی که از آن خرید می کنید متفاوت است. اما قیمت گاز انبر آلمانی نسبت به دیگر مارک ها پایین تر است. گاز انبر آلمانی با توجه به کیفیت بالای خود بهترین گزینه برای خرید است.

به طور کلی قیمت گاز انبر آلمانی را می توان بین 80 تا 500 هزارتومان تخمین زد.

خرید انبر آرماتور بندی

برای خرید انبر آرماتور حتماً فروشگاهی قابل اعتماد و معتبر را انتخاب کنید که در زمینه انتخاب گاز انبر به شما کمک کند.