۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انبر

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 99 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 99 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

انواع انبر

انبر یکی از پرکاربردترین ابزار دستی در صنعت و استفاده‌های معمولی است که برای نگه داشتن، خم شدن و فشردن اشیا مختلف استفاده می‌شوند و وجود برخی از آنها در هر جعبه ابزار و کارگاهی واجب و ضروری است. این ابزار طیف وسیعی دارد  که در ادامه این مطلب الکتروابزار به آن پرداخته و اطلاعات لازم درباره انواع انبر را به شما ارائه خواهد داد.

انبر چیست؟

در بالا بیان کردیم که یکی از کاربردی‌ترین ابزارها در صنعت انبر است. درواقع انواع انبر برای پیچاندن، گرفتن یا فشردن اشیا مختلف استفاده می‌شوند. البته انبرهای دیگر نیز برای استفاده‌های تخصصی کاربرد دارند. این وسیله شکلی شبیه‌ به قیچی دارد با این حال خاصیت برش دهندگی کمتری داشته و تا حد خم شدن می‌تواند روی اشیا تغییر ایجاد کند.

انواع انبر

انواع بسیاری از انبر در صنعت وجود دارند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را داشته و کاربرد متفاوتی دارند در زیر به بعضی از این انواع اشاره می‌کنیم.

انبردست معمولی

انبردست معمولی برای باز کردن انواع پیچ، پیچاندن سیم، برش آن و دیگر موارد کاربرد دارد. این ابزار معمولا انبر نامیده می‌شود. اما باید بگوییم که انبردست متفاوت با انبر است و معمولا کاربردی و تخصصی‌تر عمل می‌کند.

انبر قفلی

اگر پیچ بیش از حد محکم بسته شده باشد و با انبردست معمولی یا آچار باز نشود، انبر قفلی به کار گرفته می‌شود. این انبر روی پیچ قفل می‌شود و بدین صورت قدرت بیشتری را روی آن وارد می‌کند.

انبر کلاغی

انبر کلاغی معمولا برای نگه داری لوله‌ها استفاده می‌شو‌د که دارای فک ثابت و متحرک بوده و تا اندازه ۳ سانتی متر هم باز می‌شود.

انبرهایی بسیار زیادی با کاربردهای متنوع مانند سیم چین، دمباریک، خاربازکن و خار جمع کن و ... نیز وجود دارند که در جای خود به آنها خوهیم پرداخت.

بهترین مارک انبر

در بازار انواع بسیار زیادی از شرکت‌های تولید ابزار وجود دارند که یکی از مهم‌ترین تولیدات آن‌ها انواع انبر است. از این برندها می‌توان به رونیکس، نووا، آروا، تاپ تول، کنیپکس و توسن و ... اشاره کرد که همگی در بازار ایران نیز موجود هستند.

قیمت انبر

قیمت انواع انبر متغیر است و معمولا به ویژگی‏ها و برند انبر بستگی دارد. هرچقدر انبر تخصصی‏تر و برند متعبرتر باشد، قیمت نیز بالا میرود. انبرهای خارجی نیز به خاطر واردتی بودن معمولا قیمت بیشتری نسبت به ایرانیها دارند.

خرید انبر

برای خرید انبر باید ابتدا به کیفیت آن توجه کنید. فولاد استفاده شده به همراه عایق دسته باید از بهترین‏ها باشد. هم‏چنین خرید انواع انبر را می‏توانید از طریق ابزار فروشی‏های سراسر کشور انجام دهید. امکان خرید آنلاین انبر نیز فراهم شده است. با مراجعه به سایت‏های فروش ابزار ضمن مشاهده قیمت و مشخصات می‏توانید خرید را هم انجام دهید.