۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چکش و پتک

تنظیم جهت نزولی

   

15 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

15 مورد

 چکش و پتک

چکش و پتک جزء پرکاربردترین ابزار ها در نجاری هستند. از انواع چکش برای ضربه زدن، کوبیدن میخ، آهنگری و سایر کارهای دیگر استفاده می شود. چکش ها می توانند نیروی موجود در دسته را به ابزار مورد نظر و اجسام وارد کنند. این ابزار ها با توجه به نوع کاربرد دارای سایز ها و شکل های مختلفی هستند. می توان گفت که همه چکش ها دارای یک دسته و یک وزنه هستند. معمولاً وزن چکش مربوط به قسمت وزنه است و سنگینی و سبکی وزن کاربرد چکش را مشخص می کند. چکش یک ابزار کاربردی خانگی به حساب می آید و به طور کل همیشه هر جا که سرو کله میخ باز شود رد پای چکش هم دیده خواهد شد. بنابراین می توان گفت که هر جعبه ابزار خانگی علاوه بر انواع آچار و انواع انبر نیاز به میخ و چکش نیز خواهد داشت.

 

پتک

پتک یکی از ابزارهایی است که دارای سری فلزی و سنگین می باشد. این ابزار دارای یک دسته است که به سری فلزی متصل می شود و به دلیل سنگینی که دارد می تواند نیروی بسیار زیادی را به سطح های بزرگ تر و اجسام دیگر وارد کند. معمولاً دسته پتک ها و چکش ها از جنس چوب یا فایبرگلاس می باشد. ولی وزن قسمت فلزی سر چکش و پتک متفاوت است. پتک ها معمولاً وزنی بین ۱ تا ۱۰ کیلوگرم دارند. کار اصلی پتک تخریب است و برای خراب کردن و شکستن سنگ ها، دیوارها و سایر مصالح ساختمانی از آن ها استفاده می شود. پتک انواع مختلفی دارد. پتک چوبی، پتک صلیبی، پتک ضد جرقه و پتک دو سر تخت

 

قیمت چکش

قیمت چکش دستی و انواع چکش پتک، چکش صافکاری، چکش فیبری، چکش سنگین، دسته چکش، چکش چند کاره، چکش کاشی کاری و ... در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار قابل مشاهده است. این مجموعه با فروش پتک و انواع چکش به صورت اینترنتی، شرایطی را فراهم کرده تا مشتریان با پرداخت کمترین قیمت، چکش آهنگری و سایر انواع پتک و چکش را به صورت اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری نمایند.

 

انواع چکش

چکش ها با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که دارند هر یک کاربرد های متفاوتی دارند و دارای انواع مختلفی می باشند. در این قسمت با اشاره به انواع چکش و انواع پتک به شما کمک می کنیم تا هر یک از این ابزار های پرکاربرد را با توجه به نیاز خودتان انتخاب نمایید. وزن سری فلزی هر یک از این چکش ها متفاوت است و برندهای مختلفی مانند رونیکس، ایران پتک، نووا، توسن، لیون و ... انواع مختلف چکش و پتک دستی و سایر نمونه های دیگر را تولید و به بازار عرضه می کنند.

·         چکش پتک

·         چکش صافکاری

·         چکش فیبری

·         چکش سنگین

·         چکش چندکاره

·         چکش کاشیکاری

 

 

 خرید چکش

جهت خرید انواع چکش و پتک می ‌توانید از طریق تماس با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار اقدام کنید. این مجموعه با حذف واسطه ها انواع چکش و پتک و سایر ابزار آلات را با قیمت های مناسب به بازار عرضه می‌کند و با فروش چکش مهندسی، چکش دوشاخ ایران پتک با قیمت های مناسب، علاوه بر تامین نیازهای مشتریان رضایت خاطر آن ها را نیز جلب نموده است. چرا که خرید چکش و سایر ابزار صنعتی از این مجموعه با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه است.