۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اره باغبانی

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

اره باغبانی

اره باغبانی از دسته ابزار دستی به شمار می آید و از آن برای انجام کارهای باغبانی و بریدن شاخه های خشک و تر استفاده می شود. این ابزار از یک دسته و یک تیغه برای برش تشکیل شده و در ظاهر بسیار ساده است. یک باغدار همیشه به یک اره باغبانی نیاز دارد چرا که کار این نوع اره را نمی توان از کمان اره یا سایر اره ها توقع داشت. تیغه ی برخی از اره های باغبانی قابل تعویض است. به این صورت می توان همیشه از آن استفاده کرد. این ابزار معمولا بیشتر برای کسانی که با باغ و باغچه و درخت سر و کار دارند کاربردی بوده و معمولا در جعبه ابزار خانگی و کارگاهی کاربرد کمتری دارد، نکته ای که در مورد اره باغبانی باید به آن دقت داشته باشیم نوع تیغ اره آن است که معمولا اره های دو لبه قابلیت برش بالاتری دارند.

انواع  اره باغبانی

اره باغبانی را می توان به طور کلی یک ابزار ساده تعریف کرد؛ اما انواع مختلفی از این ابزار پرکاربرد طراحی و روانه بازار شده است که آشنایی با آن ها خالی از لطف نیست.

·         اره باغبانی خم

·         اره باغبانی مستقیم

·         اره باغبانی تاشو

·         اره باغبانی خم چندکاره یا چوب خور

این اره ها ماهیتی کاملاً یکسان دارند فقط در شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند. اره های باغبانی در نوع چوب هایی که برش می دهند نیز با یکدیگر تفاوت هایی دارند. اره تر بر و اره خشک بر از دیگر انواع اره باغبانی هستند.

اره تر بر برای بریدن شاخه ها و ساقه های تر استفاده می شود. تیغه این نوع اره به گونه ای طراحی شده است که می تواند شاخه های تر را به راحتی جدا کند.

اره خشک بر نیز برای بریدن شاخه ها و ساقه های خشک کاربرد دارد. بریدن شاخه های خشک به نیروی بیشتری احتیاج دارد. همچنین تیغه های اره خشک بر نیرومند تر هستن و با آن می توان به راحتی شاخه خشک را برید.

بهترین اره باغبانی

بهترین اره باغبانی را با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی می توان انتخاب کرد. یکی از این فاکتورها کیفیت بدنه و تیغه اره باغبانی است. هرچقدر کیفیت این دو مورد بالاتر باشد و اصطلاحاً اره خوش دست تر باشد می تواند ملاک بهترین اره باغبانی بودن را داشته باشد. از دیگر موارد می توان به برند تولید کننده اره باغبانی اشاره کرد. برندهای معتبر اره های مرغوبی تولید می کنند.

یکی دیگر از مواردی که بر انتخاب بهترین اره باغبانی مؤثر است، نظرات کاربران در مورد یک اره خاص است. هر چقدر رضایت مشتریان از یک اره بیشتر باشد طبیعتاً اره بهتری است. به جرئت می توان گفت بهترین اره باغبانی را تجربه مشتریان انتخاب می کند. برای مثال به دلیل رضایت بالای مشتریان از  خرید اره سامورایی، این اره به یکی از محبوبترین اره های باغبانی تبدیل شده است.

قیمت اره باغبانی

قیمت اره باغبانی به فاکتورهای مختلفی وابسته است. از فاکتورهایی که قیمت اره باغبانی را تعیین می کند نوع آن می باشد. نوع اره باغبانی تأثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد. دومین فاکتور کیفیت آن است، کیفیت یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت اره باغبانی به شمار می رود.

آخرین فاکتور را می توان فروشگاهی دانست که از آن خرید می کنید. برخی فروشگاه ها قیمت های منصفانه تری ارائه می دهند. برای اطلاع از قیمت انواع اره باغبانی می توانید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید.

خرید اره باغبانی

فرقی ندارد قصد خرید اره خشک بر یا اره تر بر را دارید، در هر صورت در هنگام خرید اره باغبانی باید به موارد مختلفی دقت کنید. اولین مورد هدفتان از خرید است که مستقیماً بر انتخابتان اثر می گذارد. دومین مورد مشخص کردن نوع اره باغبانی مورد نیاز شماست.

شما باید مشخص کنید که اره ایرانی می خواهید یا خارجی، اره خشک بر می خواهید یا تر بر، که بتوانید خرید بهتری داشته باشید. اگر مشخص کردن این موضوعات برایتان سخت است می توانید از مشاوران الکترو ابزار کمک بگیرید.

بعد از مشخص کردن این موضوعات باید از قیمت اره باغبانی اطلاع پیدا کنید که برای این امر هم می توانید از الکترو ابزار کمک بگیرید. الکترو ابزار به شما کمک می کند مناسب ترین اره باغبانی را با توجه به بودجه خورد انتخاب کنید. کافی است با متخصصین الکتروابزار تماس بگیرید و بهترین اره باغبانی را با منصفانه ترین قیمت از الکترو ابزار دریافت کنید.