۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پیچ دستی

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

پیچ دستی

پیچ دستی یک ابزار همه کاره است. هنگام کار بر روی قطعات مختلف نیاز است که بعضی از قطعات به صورت ثابت بمانند؛ اما ثابت نگه داشتن یک قطعه به صورت همزمان و کار کردن روی آن با ابزار دیگر، کار دشواری است. در این مواقع پیچ دستی ها بسیار کاربرد دارند. انواع مختلفی از پیچ دستی در بازار موجود هستند که می توان با استفاده از آن ها اشیا را ثابت نگه داشت. با استفاده از پیچ دستی قطعات در کنار یکدیگر قرار داده می‌شوند تا کار مونتاژ و ساخت آن ها ساده تر انجام شود. این ابزار به صورت یکنواخت فشاری را بین دو سطح ایجاد می‌کند و از لغزش آن‌ها جلوگیری می‌کند. معمولاً در کارگاه های نجاری هنگام ساخت و ساز برای ثابت نگه داشتن قطعات به خصوص زمانیکه برای چسباندن از چسب چوب استفاده می شود از پیچ دستی استفاده می شود و این نوع گیره نیز همانند گیره رومیزی دارای کیفیت های متنوعی بوده و برندهای مختلفی این ابزار را به بازار عرضه می دارند. نام دیگر پیچ دستی گیره نجاری است که دارای مارک ها و انواع متفاوتی می باشد.

این ابزار مانند مغار، رنده از ابزار های ویژه نجاری هستند.

 

انواع پیچ دستی

انواع پیچ دستی با توجه به کاربرد آن ها دارای شکل ها و کاربردهای مختلفی هستند. معمولاً برای صحافی، ساخت فریم عکس، ساخت درب، نصب و راه اندازی و ... از انواع پیچ دستی استفاده می شود. انواع پیچ دستی عبارتند از:

·         پیچ دستی نجاری

·         پیچ دستی اتوماتیک

·         پیچ دستی چوبی

·         پیچ دستی پایه دار پ

·         یچ دستی موازی

·         پیچ دستی میتر

 

بهترین مارک پیچ دستی

بهترین مارک پیچ دستی باید مشخصه های زیر را داشته باشد.

قدرت پیچ دستی باید به گونه ای باشد که بتواند حداکثر فشار را به اجسام وارد کند.

ظرفیت بار پیچ دستی نیز مربوط به میزان موادی است که یک پیچ دستی می تواند نگه دارد. واحد ظرفیت بار پیچ دستی پوند است.

واحد اندازه گیری محدود گرفتن پیچ دستی نیز یکی دیگر از مشخصه های این ابزار است و حداکثر طولی که یک پیچ دستی می تواند ثابت نگه دارد به عنوان محدوده گرفتن در نظر می گرفته می شود.

برندهای معتبر تولید کننده پیچ دستی شامل موارد زیر می شوند.

·         رونیکس

·         توسن

·         پرشیا

·         ایران پتک

·         وینکس نووا

 

قیمت پیچ دستی نجاری استوار

لیست قیمت پیچ دستی نجاری استوار و سایر انواع پیش دستی در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار قابل مشاهده است. جهت استعلام قیمت پیچ دستی نجاری استوار می توانید با شماره های بخش فروش الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید.

 

خرید پیچ دستی

با خرید پیچ دستی از فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای را پرداخت می کنید. این مجموعه با تهیه انواع ابزار آلات مورد نیاز بازار از کارخانه های تولید کننده، انواع پیچ دستی و سایر ابزار آلات را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.