۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ابزار دستی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 467 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 467 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

ابزار دستی

به وسایلی که افراد برای بیشتر شدن نیروی دست خود از آنها استفاده می کنند، ابزار دستی می گویند. ابزار دستی انواع مختلفی دارند که هرکدام کاربرد خاصی دارند. ست ابزار دستی یکی از واجبات هر منزلی است. معمولا برای ست ابزار دستی خانگی از ابزاری مانند انبردست، پیچ گوشتی، سیم چین، آچار فرانسه ، انبر قفلی و ست آچار یکسر رینگی استفاده می شود، حال اگر کمی جعبه ابزار حرفه ای تر باشد می توان به آن ست آلن ، چکش ، منگنه کوب دستی را نیز اضافه نمود البته ابزار های دستی زیادی هستند که می توان از آنها در جعبه ابزارمان بهره ببریم.

انواع ابزار دستی

همانطور که گفتیم ابزار دستی انواع مختلفی دارد. این ابزارآلات برای مصارف خاصی تولید شده اند. لیستی که مشاهده می کنید تعدادی از انواع ابزار دستی است:

·         انبرها

·         آچارها

·         انواع پیچ گوشتی

·         فازمتر و متر

·         چکش و پتک

همه این ابزارآلات را می‌ توان در یک ست ابزار دستی مشاهده کرد. ست ابزار دستی با دارا بودن تمامی موارد بالا انتخاب خوبی برای افرادی است که قصد دارند ابزار دستی را بدون کم و کاست داشته باشند.

کیت ابزار دستی

کیت ابزار دستی وسیله ای است که تعدادی از ابزار دستی را در خود جای داده است. شما با خرید یک کیت ابزار دستی می توانید چندین مورد از ابزاردستی را به صورت یکجا داشته باشید. ست ابزار دستی نسبت به خرید تک به تک این ابزارآلات دستی خرید به صرفه تری است.

قیمت ابزار آلات دستی

قیمت ابزار دستی این روزها بسیار بالاست و پیدا کردن ابزار دستی ارزان کمی سخت به نظر می آید. برای خرید هرکدام از ابزار دستی باید چیزی حدود 100 الی 200 هزار تومان البته ابزارهای تخصصی با برندهای معتبر جهانی حتی تا 1 میلیون تومان هم قیمت دارند (شهریور 1401). این در حالی است که با خرید ابزار دستی ایرانی و به صورت مجموعه ای یا ست ابزار دستی خرید به صرفه تری خواهید داشت. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار با تامین انواع ابزار دستی به طور مستقیم از شرکت های تولید کننده و یا وارد کننده علاوه بر اطمینان از اصالت محصول بهترین قیمت را نیز برای مشتریان فراهم آورده است.

بهترین مارک ابزار آلات دستی

همانطور که می دانید بهترین مارک ابزار دستی مربوط به کشور آلمان است. اما حتماً این را هم می دانید که قیمت ابزار دستی خارجی به صرفه نیست. اگر به دنبال ابزار دستی ارزان تر هستید می توانید ابزار دستی ایرانی تهیه کنید که بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه است. برخی از برندهای چهانی ابزار دستی علارتند از : جنیوس، وبر، تاپ تول، رجید و ... و از برندهای معتبر ایرانی می توان به نووا، رونیکس، توسن، وینکس و ایران پتک اشاره نمود.

خرید ابزار دستی

برای خرید ابزار دستی حتماً به کیفیت آن دقت کنید. فروشگاهی که از آن خرید می کنید نیز باید ابزار دستی مورد نیازتان را داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب فروشگاه دقت داشته باشید. پیشنهاد ما برای خرید ابزار دستی این است که به جای خرید تکی، ست ابزار دستی را تهیه کنید. فروشگاه الکتروابزار کاربردی ترین ست ابزار دستی را با توجه به نیازتان در اختیار شما می گذارد.

اگر قصد خرید تکی ابزار دستی داستی باشید هم مشاورین الکتروابزار شما را برای خرید ابزار دستی ایرانی و خارجی راهنمایی خواهند کرد. برای خرید ابزار دستی کافی است با متخصصین الکتروابزار تماس بگیرید.