۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شیر فلکه

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

شیر فلکه

شیرهای فلکه، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و وظیفه دارند تا جریان سیالات را قطع و وصل کنند. آن ها نیز مانند انواع شیر گازی، شیر پیسوار و سایر شیرآلات بهداشتی دارای انواع مختلفی هستند که شامل: توپی، زاویه ای، کشویی و .... می باشند. هر یک از انواع شیرهای فلکه، دارای قیمتی متفاوت می باشند که برای اطلاع از نحوه خرید آن ها، بهتر است تا در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه هر آن چه که باید در رابطه با شیر فلکه بدانید را برای شما عزیزان به طور کامل بیان خواهیم کرد.

انواع شیر فلکه

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شیرهای فلکه دارای انواع مختلفی هستند. هر شخصی بر اساس نیاز و نوع مصرف خود، می تواند یکی از انواع آن ها را انتخاب نماید. برخی از پر کاربردترین و محبوب ترین نوع شیرهای فلکه، شامل موارد زیر می باشند:

کشویی

این نوع از شیر فلکه، دارای یک کشو است که در هنگام پایین آمدن آب، از طریق آن، جریان را قطع می کند. شیر فلکه کشویی، برای سرویس های آبیاری، سرویس های لوله کشی منازل، شبکه های توزیع بنزین و گازوئیل و .... مورد استفاده قرار می گیرند.

زاویه ای

شیر فلکه زاویه ای به نوعی همان شیر فلکه کشویی است با این تفاوت که این شیر فلکه، دارای یک زاویه 90 درجه می باشد که در بین ورودی و خروجی قرار گرفته است. از شیر فلکه زاویه ای، برای صرفه جویی در اتصالات لوله کشی و .... استفاده می کنند.   

یکطرفه

از شیر فلکه یکطرفه، اغلب برای جلوگیری از بروز حوادث مختلف، استفاده می شود. زیرا، در این فلکه، هیچ اجازه ای به بازگشت سیالات داده نمی شود که این امر مانع از ایجاد جریان های معکوس، می گردد.

توپی

شیر فلکه توپی، نوعی دیگر از انواع شیرهای فلکه است که به آن شیر فلکه ضربه ای نیز گفته می شود. لازم به ذکر است تا بدانید که در شیر فلکه توپی، جریان آب از طریق یک سوراخ عبور می کند.

بهترین مارک شیر فلکه

هم اکنون که با انواع شیرهای فلکه آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که بهترین مارک شیر فلکه، کدام است؟ شما عزیزان برای پاسخ به این سوال باید موارد بسیاری را تحت نظر داشته باشید. زیرا، یک شیر فلکه زمانی بهترین است که جنس، ماندگاری و عملکرد خوبی داشته باشد. انواع شیرهای فلکه، دارای مارک های مختلفی هستند که برای آشنایی با بهترین آن ها، می توانید با همکاران ما در واحد فروش، تماس بگیرید.

قیمت شیر فلکه و خرید شیر فلکه

بهتر است بدانید که قیمت هر یک از شیرهای فلکه، بر اساس ساختار و جنس آن ها متفاوت می باشند. در واقع، می توان گفت که شیر فلکه پلاستیکی، شیر فلکه چدنی، شیر فلکه آب خانگی، شیر فلکه سیم ایتالیا و .... همگی دارای قیمت متفاوتی می باشند. فروش اینترنتی شیر فلکه، امروزه به شدت گسترش یافته است و شما می توانید برای خرید و یا اطلاع از قیمت هر یک از آن ها، به سایت های معتبری مراجعه کنید. اما، به یاد داشته باشید که هر سایتی معتبر نیست؛ به همین دلیل، برای داشتن خریدی مطمئن با قیمتی مقرون به صرفه، می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

خلاصه مطلب

 ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با انواع شیرهای فلکه آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر تصمیم دارید تا شیر فلکه را به صورت اینترنتی بخرید، حتما به رضایت مشتریان توجه کرده و فقط قیمت را مد نظر نداشته باشید. اگر سوالی در این زمینه دارید و یا می خواهید از قیمت انواع شیرهای فلکه اطلاع یابید، می توانید با ما تماس بگیرید.