۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

لوله و اتصالات آذین

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 39 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 39 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

لوله و اتصالات آذین

برند آذین اولین لوله و اتصالات باکیفیت تولیدشده در ایران است که به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی لوله‌های تک لایه و لوله‌هایی از جنس پلی‌پروپیلن را تولید کرده است. دلیل شهرت و محبوبیت لوله و اتصالات آذین که به نام لوله سفید شناخته می‌شوند، به کار بردن رنگ سفید در این لوله‌ها است. درگذشته این لوله‌ها به رنگ سبز تولید می‌شدند. ولی امروزه انواع فروشگاه‌ها و عرضه‌کنندگان لوله و اتصالات آذین این لوله‌ها را با رنگ سفید و کیفیت مناسب به بازار عرضه می‌کنند.

این لوله‌ها دارای انبساط طولی بالایی هستند و نسبت به لوله‌ها و اتصالات فلزی مزایای بیشتری دارند. به دلیل سبک بودن وزن لوله و اتصالات آذین، کار لوله‌کشی و سازوکار آن‌ها بسیار ساده‌تر است؛ بنابراین هنگام لوله‌کشی سروصدای زیادی ایجاد نمی‌شود و نیازی به عایق‌بندی لوله‌ها نیست. هنگام لوله‌کشی با استفاده از لوله و اتصالات آذین ضایعات زیادی تولید نمی‌شود و به دلیل اینکه نور از این لوله‌ها عبور نمی‌کند، از رشد میکروارگانیسم‌ها جلوگیری به عمل می‌آید و علاوه بر افزایش طول عمر شیرآلات بهداشتی آب سالم تری را انتقال می دهد.

 استانداردهای بالا در ساخت این لوله‌ها باعث شده تا در برابر خوردگی، اسیدها، بازها و ... مقاوم باشند؛ بنابراین این لوله‌ها دچار پوسیدگی نمی‌شوند. ظاهر و شفافیت مناسبی دارند و در برابر ضربه و حرارت مقاومت دارند.

 

لیست قیمت لوله آذین

لیست قیمت لوله آذین با توجه به انواع لوله و هر متر از این لوله‌ها متفاوت است. به‌عنوان‌مثال قیمت لوله ۲۰ آذین با لوله ۲۵ آذین تفاوت دارد. شما می‌توانید جهت مشاهده لیست قیمت لوله آذین ۶۳، لوله ۷۵ آذین، لوله ۹۰ آذین، لوله ۱۲۵ آذین، بوشن ۵۰ آذین، بوشن تبدیل، بوشن ۶۳ آذین، زانو ۹۰ درجه چپقی ۲۰ آذین، زانو ۹۰ درجه چپقی ۲۵ آذین، سه راه تبدیل آذین و بسیاری از انواع لوله و اتصالات آذین به فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. اگر بخواهید لیست قیمت دقیق لوله آذین را به دست بیاورید با شماره‌های بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید.

 

لیست قیمت لوله و اتصالات آذین

لیست قیمت لوله و اتصالات آذین با توجه به متراژ، سایز و نوع آن‌ها دارای تفاوت‌های زیادی است. لوله تک لایه آذین با سایز ۲۰ دارای قیمت متفاوتی از لوله تک لایه آذین با سایز ۲۵ است. به همین جهت برای خرید و مشاهده لیست قیمت لوله و اتصالات آذین با سایزهای مختلف، می‌توانید با شماره‌های بخش فروش اینترنتی الکترو ابزار تماس بگیرید.

 

قیمت لوله سفید آب

لوله سفید آب مانند لوله‌های پلی‌پروپیلن از بهترین مواد اولیه و پلاستیکی ساخته‌شده‌اند. این لوله‌ها به جای لوله‌های فولادی، مسی و گالوانیزه مورداستفاده قرار می‌گیرند و به دلیل دارا بودن استانداردهای کیفی مناسب و مزایای بسیاری نسبت به لوله‌های قدیمی دارند. قیمت لوله سفید آب با توجه به سایز و آن نوع لوله کیفیت و برند تولیدکننده متفاوت است.

 

قیمت لوله پنج لایه

قیمت لوله پنج لایه و قیمت لوله‌کشی ساختمان با توجه به اینکه از کدام یک از برندهای تولیدکننده لوله و اتصالات آذین و یا سایر برندها استفاده می‌کنید، متفاوت است. فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار با حذف واسطه ها انواع لوله و اتصالات آذین، لوله پنج لایه و ... را با قیمت های مناسب عرضه می کند. شما می‌توانید جهت استعلام قیمت انواع لوله پنج لایه و همچنین برآورد قیمت لوله‌کشی ساختمان با کارشناسان بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی های آن‌ها پیش از خرید استفاده کنید.