۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شیر پیسوار

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

شیر پیسوار

شیرآلات بسیاری برای لوله کشی ساختمان‏ها استفاده میشوند که یکی از مهم‏ترین آن‏ها شیر پیسوار است. ممکن است شما به تازگی نیاز به خرید یا تعویض این نوع شیر پیدا کرده باشید این شیرها در زمان خود بسیار کاربردی بوده و با بستن آن در شرایط مورد نیاز دیگر نیازی به قطع شیر فلکه اصلی نیست، معمولا این شیرها از جنس برنج بوده و به دو نوع فیلتر دار و معمولی تقسیم بندی می شوند، این شیرها علاوه بر برنج دارای طراحی های زیبا از جنس استیل نیز می باشند. این شیرها آب را به کمک شلنگ پیسوار به سایر شیرآلات بهداشتی و ساختمانی انتقال می دهند. از این رو در ادامه مطلب با الکتروابزار همراه باشید تا با خرید این شیر و ویژگیهای آن آشنا شوید.لاآ

شیر پیسوار چیست؟

بهتر است در ابتدا به این موضوع بپردازیم که شیر پیسوار چیست. در واقع این نوع شیر به جریان آب ساختمان متصل شده و امکان انتقال و برداشت آب را به وسایلی مانند شیر ظرفشویی، شیر روشویی، فلاش تانک و ماشین لباسشویی می‏دهد.

انواع شیر پیسوار

 

انواع مختلفی از شیر پیسوار در بازار وجود دارد. این انواع معمولا برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در زیر تعدادی از آن‏ها را نام خواهیم برد.

شیر پیسوار 2/1 و شیر پیسوار 8/3

شیرهای پیسوار در دو اندازه 2/1 و 8/3 تولید میشوند که این اندازه به شلنگی که متصل به آن‏ها میشود بستگی دارد. از این ندازه برای ماشین ظرفشویی استفاده میشود.

شیر پیسوار لباسشویی و شیر پیسوار یخچال

یکی دیگر از انواع شیرهای پیسوار شیر لباسشویی و یخچال است. این شیر نیز آب را به این دستگاه‏ها انتقال می‏دهد.

بهترین مارک شیر پیسوار

برندهای زیادی در بازار وجود دارند که شیر پیسوار را تولید کرده‏اند. درواقع بهترین مارک این شیر با کیفیت‏ترین و پرفروشترین آن است.

قیمت شیر پیسوار

برای اطلاع از قیمت شیر پیسوار بهتر است از سایت‏های فروش مانند الکتروابزار کمک بگیریم. این ساین قیمت به روز انواع شیر پیسوار را به ما اطلاع خواهد داد. با این حال هرچه کیفیت بالاتر باشد قیمت نیز بالاتر است.

خرید شیر پیسوار

پس از بررسی انواع شیر پیسوار و انتخاب آن و اطلاع از قیمت این شیر به خرید میرسیم. برای خرید این شیر بهتر است از طریق فروشگاه‏های اینترنتی مانند الکتروابزار اقدام کنید و محصولی با کیفیت را خریداری کنید.