۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شیر آب

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

سایر شیرآلات

در یک ساختمان شیرآلات تاسیساتی و آب رسانی یکی از مهم‏ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود و همواره سر کشی و بازدید شوند تا در صورت خرابی تعمیر و یا تعویض شوند. از این رو خرید شیرآلات با کیفیت برای مصارف گوناگون بسیار با اهمیت دیده میشود. علاوه بر شیر پیسوار و شیر گازی و شیر فلکه برخی دیگر از شیرآلات در ساختمان به کار برده می شود که الکتروابزار در این مطلب قصد دارد تا راهنمای آشنایی با شیرآلات و اتصالات تاسیساتی و آبرسانی را برای شما ارائه دهد تا بتوانید دید مناسبی نسبت به آنها داشته باشید و در صورت نیاز نسبت به تامین آن اقدام نمایید.

شیر اطمینان آبگرمکن

یکی از مهم‏ترین شیرآلات تاسیساتی که برای آبگرمکن در نظر گرفته میشود شیر اطمینان است. این شیر برای جلوگیری از ایجاد فشار در آبگرمکن طراحی شده است و به گونهای است که اگر از محصولات نامرغوب برای این شیر استفاده شود ممکن است خساراتی مالی یا جانی به بار بیاورد. شیر اطمینان آبگرمکن هم‏چنین نباید چکه کند. به محض متوجه شدن از چکه باید سریع آن را تعمیر یا تعویض کنید.

شیر مایع

شیر مایع از دیگر شیرآلات تاسیساتی مهم است که برای انواع مایع دستشویی یا ظرفشویی استفاده میشود. اگر قصد ساخت یک روشویی عمومی را دارید باید از شیرمایع مرغوب استفاده کنید. انواه مختلف شیر مایع را می‏توانید هم از فروشگاه‏های حضوری و هم از سایت الکتروابزار خریداری کنید.

شیرآبسرد کن

شیرهای آب سرد کن بر اساس انواع مختلفی از آبسرد کن که در بازار وجود دارند متفاوت هستند. به عنوان مثال شما می‏توانید شیر آبسردکن فلزی یا پلاستیکی مدرن را احتیاج داشته باشید. در هر صورت هر کدام از این نوع شیرها را می‏توان از فروشگاه اینترنتی الکتروابزار تهیه کرد.

شیر پکیج

شیر پکیج نیز مانند شیر اطمینان آبگرمکن یکی دیگر از انواع شیرآلات تاسیساتی مهم و حیاتی است. پکیج شیرهای مختلفی از جمله آب سرد ورودی، آب گرم خروجی و شیر اطمبنان را دارد. این شیرها نیز تحت فشار زیاد هستند و باید کاملا ایمن و مرغوب طراحی شوند.

شیر آبگرمکن

شیر آبگرمکن نیز مانند پکیج انواع مختلفی را شامل می‏شود. شیرهای آبگرمکن ممکن است بیشتر از هر نوع شیرآلات دیگر باعث رسوب یا زنگ زدگی شوند. بنابراین باید همیشه بررسی و کنترل شوند و در صورت دیدن هر گونه خرابی سریع تعویض شوند. شما می‏توانید تمامی شیرهای مختلف برای آبگرمکن را مانند دیگر شیرآلات تاسیساتی از سایت معتبر اینترنتی الکتروابزار خریداری کنید.

شیر رادیاتور

از دیگر شیرآلات تاسیساتی مهم که در بیشتر مکان‏ها از آن‏ها استفاده میشود، شیر رادیاتور است. در واقع شیر رادیاتور به ابتدای لوله داخل پره‏های رادیاتور متصل می‏شود و وظیفه ورود آب گرم را به درون رادیاتور بر عهده دارد. درواقع این شیر تا حدودی می‏تواند دمای داخل رادیاتور را نیز تنظیم کند.

شیر حیاطی

شیر حیاطی دارای انواع مختلفی است ولی اغلب در دو مدل دسته گازی و دسته کلیدی به بازار عرضه می گردد. این شیرها برای افزایش طول عمر معمولا از جنس برنج ساخته شده ولی پلاستیکی و آهنی آن نیز در بازار موجود می باشد. شیر حیاطی یا شیر شلنگی در سایز های 2، 2.5 و 3 بیشتر مصرف دارد.