۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اتصالات برنجی

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

اتصالات برنجی

فلز برنج یکی از انواع مناسب برای ساخت اتصالات برنجی است زیرا که در برابر رطوبت و آب مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی و فرسودگی قرار نمی گیرد، به همین علت است که انواع شیرآلات با کیفیت ساختمانی مانند انواع شیر پیسوار، شیر گازی و شیر فلکه از جنس برنج ساخته می شوند. اتصالات برنجی برای انواع مصارف لوله کشی در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. اگر قصد خرید این محصول را دارید با الکتروابزار تا آخر این مطلب همراه باشید تا درباره آن‏ها اطلاعات کامل را ارائه دهیم و یک خرید عالی را برای شما فراهم کنیم.

اتصالات برنجی چیست؟

سه راهی یا انواع اتصالات برنجی همان‏طور که در بالا بیان کردیم برای لوله کشی در ساختمان استفاده میشوند و به دلیل خواصی که فلز برنج دارد بسیار مورد توجه قرار میگیرد. این اتصالات برای انواع مختلفی از مصارف استفاده می‏شود که این انواع را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

انواع اتصالات برنجی لوله

انواع مختلفی از اتصالات برنجی برای لوله کشی‏های مختلف ساختمان وجود دارند. در زیر تعدادی از مهم‏ترین آن‏ها را برای شما نام خواهیم برد تا با آن‏ها آشنا شوید.

·         اتصالات برنجی گاز

اتصالات برنجی گاز برای انواع لوله کشی گاز در مناطق مختلف لوله استفاده می‌شود. این اتصالات با زوایای مختلف ساخته شده‏اند که برای هر نقطه مناسب باشند.

·         اتصالات برنجی آب

اتصالات برنجی آب نوع دیگری از این اتصالات است که برای انواع لوله‏های آب مانند آبگرمکن‏‏ها طراحی شدهاند.

·         اتصالات برنجی پنوماتیک

سیستم‏ها پنوماتیک انواع سیستم‏هایی هستند که با هوای فشرده کار می‏کنند و از انواع آن می‏توان به کمپرسورها، رگولاتورها و سیلندرها اشاره کرد. اتصالات برنجی برای این سیستمها به صورت دو راهی یا سه راهی موجود هستند و بسیار در برابر فشار موجود در این دستگاه‏ها مقاوم عمل می‏کنند.

·         اتصالات برنجی لوله مسی

لوله‏های مسی نیز یکی از پر استفاده‏ترین لوله‏ها هستند. برای این نوع از لوله کشی هم از اتصالات برنجی مختلف استفاده میشود.

قیمت اتصالات برنجی لوله

برای آگاهی از قیمت اتصالات برنجی لوله راه‌های مختلفی دارید. ابتدا باید به نوع اتصالات توجه کنید. هر کدام از انواعی که در بالا بیان کردیم ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشند. بعد از آن باید به برند توجه کرد. سپس شما می‏توانید با مراجعه به سایت‏های فروش از انواع مانند الکتروابزار از انواع محصولات و قیمت به روز آن‌ها با خبر شوید.

خرید اتصالات برنجی لوله

همان‏طور که شما برای اطلاع از قیمت‏ها می‏توانید به سایت‏های فروش مراجعه کنید، خرید را هم می‌توانید از طریق این وب سایت‌ها انجام دهید. برای این کار فقط کافیست از طریق مرورگر خود نام سایت الکتروابزار را وارد کنید و سپس بعد از بررسی محصولات متعدد موجود در سایت خرید را انجام دهید.