۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شلنگ پیسوار

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

شلنگ پیسوار

در لوله کشی ساختمان از انواع ابزارها و وسایل مختلف استفاده میشود که یکی از آن‏ها شلنگ پیسوار است. شلنگ پیسوار از یک شلنگ پلاستیک با روکش حصیری آلمینیومی و یا استیل ساخته شده است و آب را از شیر پیسوار یا شیار شیر های انتقال می دهد. این شلنگ ها علاوه بر استفاده در شیرآلات بهداشتی در صنایع نیز برای انتقال آب و یا سایر مایعات استفاده می گردد. در این مقاله الکتروابزار قصد دارد تا درباره این نوع شلنگ اطلاعات کامل را ارائه دهد و شما را با خرید آن آشنا کند.

شلنگ پیسوار چیست؟

یکی از مهم‏ترین رابط‏ها و اتصالات در لوله کشی ساختمان بین تجیهزات لوله کشی و تامین کننده اصلی آب شلنگ پیسوار یا شلنگ پیسوار دو سر مهره است. شکل شلنگ پیسوار مانند دیگر شلنگ‏های فلزی است با این حال لایه لایه طراحی شده است. این شلنگ به صورت مستقیم به لوله کشی اصلی آب متصل نمیشود و درواقع به صورت یک رابط عمل می‏کند.

انواع شلنگ پیسوار

انواع مختلفی از شلنگ پیسوار وجود دارند که برای مصارف مختلف در خانه یا هر مکان دیگری استفاده میشوند. تمامی این انواع هرکدام یک کار واحد را انجام می‏دهند با این حال از نظر شکل و اندازه متفاوت هستند. در زیر بیشتر به آن‏ها میپردازیم.

·         شلنگ پیسوار فلاش تانک

یکی از انواع بسیار رایج شلنگ پیسوار برای فلاش تانک است که بین لوله آب و فلاش تانک وصل شده و هنگام آبگیری فلاش تانک از آن برای ورود آب استفاده می‏کند.

·         شلنگ پیسوار 8/3 و 1/2 شلنگ پیسوار 4/3

شلنگ پیسوار از نظر قطر و طول نیز دسته بندی می‏شوند. منظور از عدد 8/3 و 4/3 اندازه‏های این شلنگ است که به اینچ تولید شده‏اند. شما می‏توانید برای مکان‏های مختلف از اندازه مناسب استفاده کنید.

·         شلنگ پیسوار شیر اهرمی

شیر اهرمی قابل تکان دادن است که از آن در ظرفشویی‏ها یا برای دوش حمام استفاده میشود. این نوع شلنگ پیسوار طول بیشتری داشته و انعطاف پذیری و مقاومت بیشتری نسبت به بقیه دارد.

·         شلنگ پکیجی، شلنگ آبگرمکنی

 

لیست قیمت شلنگ پیسوار

برای اینکه بتوانید شلنگ پیسوار را با قیمت عالی و مقرون به صرفه خریداری کنید، نیاز دارید تا از لیست قیمت این محصول و انواع مختلف آن با خبر باشید. برای اطلاع از لیست قیمت شلنگ پیسوار می‏توان به سایت‏های فروش اینترنتی مانند الکتروابزار مراجعه کرد و قیمت تمامی انواع شلنگ‏های پیسوار را مشاهده کرد.

خرید شلنگ پیسوار، شلنگ پکیجی، شلنگ آبگرمکنی

بعد از اینکه درباره انواع و قیمت شلنگ پیسوار دانستید نوبت به خرید آن میرسد. برای خرید عده‏ای خرید حضوری را ترجیح می‏دهند تا نوع و جنس شلنگ را از نزدیک مشاهده کنند. با این حال باید گفت که امکان خرید اینترنتی شلنگ پیسوار نیز به راحتی فراهم شده است. شما می‏توانید با مراجعه به سایت الکتروابزار مشخصات محصول را مشاهده کرده و آن را خریداری کنید.