۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شیر گازی

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

شیرگازی

یکی از لوازم مهم و کاربردی در صنایعی مثل نفت و گاز، شیر گازی است که عملکرده ساده ای دارد. این شیرها نقش زیادی در کنترل و قطع و وصل جریان سیالات مختلف ایفا می کنند؛ البته این نوع شیر برای تنظیم جریان کاربردی ندارد. جنس شیر گازی از برنج است و سرعت عملکرد و مقاومت بالایی دارد همچنین در اندازه های شیر گازی 1.2 تا شیر گازی 2 اینچ ساخته می شوند. شیر گازی علاوه بر استفاده برای انتقال گاز برای مصارف دیگر و انتقال انواع سیال ها نیز استفاده می شود و با توجه به کیفیت و عمر بالا استقبال زیادی از آن می شود. انواع شیر گازی، شیر پیسوار، شیر فلکه و سایر شیرآلات بهداشتی و ساختمانی برای عمر بالاتر و مقاوم بودن در برابر رطوبت و خوردگی از جنس برنج ساخته می شوند.

 انواع شیر گازی

شیر گاز طبق فشار کاری، نحوه کنترل شیر، نوع توپی و مجرا و شکل بدنه به انواع مختلفی شامل شیر کپسول گاز، شیر گازی قفل شونده، شیر گازی دسته اهرمی و شیر گازی دسته خروسکی دسته بندی می شود. تناسب دبی با سایز شیر از موضوعات مهم در انتخاب شیر اصلی است؛ سایزهای مختلف شامل

·         برای مصرف  0.1 تا 12.5 مترمکعب در ساعت : شیرگازی 1 اینچ

·         برای مصرف 12.5 تا 25 مترمکعب در ساعت : شیرگازی  1/2-1 اینچ

·         برای مصرف  بالاتر از 25 مترمکعب در ساعت : شیرگازی 2 اینچ

 بهترین مارک شیرگازی

تولید کنندگان بسیاری در زمینه تولید شیرآلات گازی فعالیت می کنند که محصولات آن ها بسته به نوع برند و کیفیت ساخت متفاوت هستند. انواع برندهای شیرگازی استاندارد برای استفاده در لوله کشی گاز شامل موارد زیر است

·         امین

·         سارا

·         الیور

·         سیم

·         ریابی

قیمت شیر گازی

نوع شیر، سایز و تولید کننده آن از عوامل تعیین کننده قیمت شیرگازی هستند. خرید لوله و اتصالات با کیفیت می تواند ایمنی شیرآلات ساخت و ساز را بعد از بهره برداری افزایش دهد. شیرهای گازی که توسط برند معتبری ساخته شوند و جنس و متریال به کار رفته در تولید آن ها مرغوب باشد نسبت به محصولات مشابه قیمت بالاتری دارند. برای مثال شیر گازی پلاستیکی به این دلیل که جنس کم مقاومت تری نسبت به شیر گازی برنجی دارد در بازار با قیمت کمتری فروخته می شود و برای موارد کم اهمیت مورد استفاده قرار می گیرد. فروش شیر گازی از مارک های شناخته شده و با کیفیت در بازار صنایع نفت و گاز و ساختمان سازی پر تقاضا است؛ زیرا این محصولات می توانند تا سالیان طولانی عملکرد سریع و درستی را در کنترل جریان داشته باشند.

خرید شیر گازی

ساختار ساده شیر گازی باعث شده نحوه استفاده از آن نیز راحت و ساده باشد؛ از این رو خرید شیر گازی می تواند به دلیل داشتن سرعت بالا در انتقال انواع گاز در صنایع گازی و نفتی بسیار با اهمیت باشد. با به کارگیری شیرهای گازی می توان اقدامات مربوط به قطع و وصل جریان را در زمان بحرانی را با سرعت بیشتری انجام داد. این شیرها دارای طول عمر مفید و بیشتری در مقایسه با محصولات مشابه هستند و علت آن استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت در ساخت این شیرها است. شیرگازی که توسط برند معروفی تولید می شود به طور یقین طبق استانداردهای جهانی طراحی و ساخته خواهد شد. شیرآلات گازی نصب راحتی دارند و در زمان کمی می توان آن ها را در محل تعیین شده نصب کرد.