۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شیرآلات و اتصالات

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 118 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 118 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

شیرآلات و اتصالات

شیرآلات و اتصالات از مهم‏ترین لوازمی هستند که در ساختمانها از آنها استفاده میشوند. خرید با کیفیت شیرآلات و اتصالات علاوه بر سایر ملزوماتی همچون رنگ و لوازم الکتریکی و روشنایی یکی از نیازهای اساسی برای ساختمان سازان است. در این مطلب در وب سایت الکتروابزار راهنمای خرید این موارد را شرح داده و آن را بررسی می‏کند.

شیرآلات و اتصالات

شیرآلات و اتصالات لازمه هر سیستم لوله کشی هستند. این ابزارها و وسایل در انواع مختلف تولید شدهاند تا برای هر نوع لوله کشی مناسب باشند. از مهم‏ترین مراحلی که در ساختمان سازی انجام می‌شود تهیه شیرآلات و اتصالات است. در ادامه بیشتر درباره انواع آن‏ها صحبت خواهیم کرد.

انواع شیرآلات و اتصالات

انواع مختلفی از شیرآلات وجود دارند که به صورت ساختمانی یا بهداشتی از آن‏ها استفاده می‌شود. در زیر تعدادی از این شیرآلات را معرفی می‏کنیم.

·         شیرآلات اهرمی

این شیرآلات جز انواع بهداشتی هستند که به کارتریجی، دیسکی یا توپی نیز رایج هستند. این شیرها توسط یک اهرم باز یا بسته میشوند. این شیرآلات جز بدون واشر محسوب میشوند که این یک مزیت است.

·         شیرآلات چشمی

یک نمونه جدید و مدرن از شیرآلات بهداشتی هستند که توسط یک سنسور آب را قطع یا وصل میکنند.

·         شیرآلات فشاری

این نوع شیرآلات که معمولا برای مکان‏های عمومی یا آبخوری‏ها مورد استفاده قرار میگیرند با فشار یک دکمه آب را قطع و وصل می‏کنند، مانند شیر آبسردکن.

·         شیرآلات آبرسانی

این نوع شیرآلات که معمولا برای قطع و وصل جریان آب و در مسیر اتصال شیر به سیستم آبرسانی قرار دارند مانند انواع شیر پیسوار، شیرآبی گازی، شیر فلکه و سایر شیرآلات مشابه.

·         اتصالات برنجی و فلزی

کلیه اتصالات موجود در تاسیسات آب رسانی کار کوپلینگ و اتصال در سیستم آبرسانی بین لوله و انواع شیرآلات و یا انواع شلنگ های انتقالی را بر عهده داشته و با توجه به انواع سایز های استفاده شده دارای سایز بندی های بسیار متنوعی هستند.

 

قیمت اتصالات و شیرآلات

برای خرید اتصالات و شیرآلات یکی از مهم‏ترین فاکتورها و مواردی که در نظر گرفته میشود، قیمت و کیفیت است. معمولا قیمت شیرآلات و اتصالات به جنس و انواع آن بستگی دارد. هرچقدر جنس فلز مصرفی در این وسایل بهتر باشد قیمت نیز بالاتر است، زیرا کیفیت هم در این صورت بیشتر می‏شود. با این حال شما برای اطلاع دقیق از این قیمتها می‏توانید به سایت‏های فروش این وسایل مانند الکتروابزار مراجعه کنید. این سایت‏ برندها و انواع مختلف این شیرآلات و اتصالات را در اختیار داشته و شما می‏توانید مقایسه قیمت و خواندن مشخصات انواع شیرآلات را نیز انجام دهید. هم‏چنین می‏توانید خرید را نیز در سایت الکتروابزار داشته باشید.

خرید شیرآات و اتصالات

یکی از بهترین برندها در زمینه تولید شیرآلات گیتی پسند است. این برند در واقع پرفروشترین در بازار است که کیفیت خوبی نیز دارد. شما می‏توانید انواع مختلف مدرن و سنتی شیرآلات را در این گروه تولیدی مشاهده کنید و نوع مورد علاقه خود را خریداری کنید. هم‏چنین شما می‏توانید خرید محصولات این برند را از سایت الکتروابزار انجام داده و از تجربه خرید آنلاین و کیفیت بالای محصول لذت ببرید.