۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سایر لامپ ها

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

لامپ کم مصرف، پرژکتور، لامپ رشته ای، مهتابی

لامپ کم مصرف، پرژکتور، لامپ رشته ای، مهتابی  بخش مهمی از روشنایی را به خود اختصاص می دهند. این لوازم روشنایی دارای انواع بسیار زیادی می باشند. به دلیل پر مصرف تر بودن لامپ ال ای دی و برای راحت تر در دسترس بودن برای انتخاب مقایسه و خرید در دسته بندی جداگانه ای قرار داده شده است. انواع لامپ ها کم مصرف، مهتابی ها و ... در کنار انواع باتری، کلید پریز و سایر لوازم و تجهیزات الکتریکی بخشی از این مجموعه را تشمیل می دهند.

 انواع لامپ کم مصرف، پرژکتور، لامپ رشته ای، مهتابی

لامپ و روشنایی دارای تنوع بسیار بالایی هستند و با توجه به نوع و سایز تقسیم بندی می شوند. که در زیر به برخی از انواع آن اشاره می کنیم :

·         لامپ های پیچی کم مصرف

·         لامپ رشته ای

·         لامپ مهتابی معمولی و کم مصرف

·         انواع پرزگتور ال ای دی، اس ام دی، معمولی، گازی و...

·         انواع لامپ گازی

·         و ...

 

 بهترین مارک لامپ کم مصرف، پرژکتور، لامپ رشته ای، مهتابی  

تنوع بالای لامپ و روشنایی سبب شده که برندهای زیادی در این زمینه فعال باشند که معروفترین و بهترین برندهای ایرانی این حوزه عبارتند از: نمانور، بروکس، سیتکو، افراتاب، پارس شعاع توس و ...

قیمت و خرید لامپ کم مصرف، پرژکتور، لامپ رشته ای، مهتابی  

قیمت انواع لامپ با توجه به کیفیت، برند و وات آنها متفاوت بوده و از قیمت های متغیری برخوردار هستند. یکی از نکاتی که در زمان خرید انواع لامپ باید مورد توجه قرار گیرند تاریخ ضمانت آنها می باشد که معمولا یک سال یا بیشتر ضمانت دارند. بهتر است در زمان خرید به تاریخ آن دقت شود. الکتروابزار همواره سعی نموده تا با تعمین این کالا از تولید کننده به طور مستقیم همواره علاوه بر ضمانت اصالت بهترین قیمت را برای مشتریان به همراه داشته باشد.