۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

فیوز و جعبه برق

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

فیوز و جعبه فیوز

در تمامی سیستم های الکترونیکی قطعات مختلفی وجود دارد که هرکدام از آن ها وظیفه خاصی بر عهده دارند. فیوز و جعبه فیوز نیز از دسته تجهیزات پرکاربرد و مهمی هستند که وجودشان ضروری است. در دسته الکتریکی و روشنایی علاوه بر انواع فیوز، لامپ ال ای دی، سه راهی و محافظ برق، باتری و سایر لوازم برقی در دسترس بوده و قابل بررسی و خرید می باشند.

فیوز و جعبه برق

فیوزهای برق معمولا جهت جلوگیری از ایجاد تنش یا نوسانات جریان مورد استفاده قرار می گیرند. جعبه فیوز نیز تامین کننده برق تمامی بخش های یک ساختمان بوده و امکان کنترل جریان را فراهم می کند.

انواع فیوز ساختمان

·         فیوز فشنگی

این فیوز از یک نوع فشنگ خاص ساخته شده که در صورت وجود نوسانات جریان، سیم های داخل آن در اثر گرما ذوب شده و از این طریق جریان مدار را قطع می کنند.

·         فیوز مینیاتوری

به علت سختی تعویض فیوزهای فشنگی، انواع مینیاتوری طراحی و تولید شدند که با توجه به کاربردشان انواع مختلفی دارند.

·         فیوز کمپکت

فیوزهای کمپکت که با عنوان کلیدهای اتوماتیک نیز شناخته می شوند انواع جدیدی از فیوزها هستند که جهت حفاظت بیشتر از وسایل طراحی شده اند.

انواع جعبه فیوز برق ساختمان

جعبه فیوزها معمولا در دو نوع پلاستیکی یا فلزی تولید شده و به دو دسته جعبه فیوز توکار و روکار تقسیم بندی می شوند. انواع روکار پرکاربردتر بوده و جهت نصب در فضاهای بیرونی و داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های توکار نیز معمولا در ساختمان ها، مجتمع های اداری، صنعتی و.. کاربرد دارند.

قیمت فیوز برق ساختمان

قیمت فیوزهای برق تا حد زیادی به مدل، کیفیت و برند آن ها بستگی دارد، اما به طور کلی قیمت شان از رنج ۳۰ هزار تومان شروع می شود.

قیمت جعبه فیوز برق ساختمان

جعبه فیوز با توجه به تعداد، مدل، برند و.. قیمت های متفاوتی دارد که در ساده ترین حالت از حدود ۵۰ هزار تومان شروع شده و بالاتر می رود.

خرید فیوز و جعبه فیوز

برای خرید فیوز و جعبه فیوز علاوه بر خرید حضوری می توانید با مراجعه به فروشگاه های آنلاین و معتبر از جمله برند الکتروابزار به راحتی سفارش تان را ثبت کنید. این فروشگاه با دارا بودن طیف وسیعی از محصولات تضمین کننده کیفیت و بهترین قیمت خواهد بود.

کلام پایانی

همانطور که گفتیم؛ فیوز و جعبه فیوز انواع متفاوتی دارند که با توجه به نوع کاربرد باید از میان شان انتخاب کنید. همچنین بهتر است به موارد مختلفی از جمله جنس، اندازه، هدف استفاده، تعداد، ایمنی و.. نیز توجه داشته باشید.