۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چراغ قوه

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

چراغ قوه

چراغ قوه یکی از وسایل ضروری است که در هر مکانی وجود یکی از آن‏ها لازم است. این وسیله به صورتهای مختلف در مشاغل نیز مورد استفاده قرار میگیرد. برای بسیاری از افراد خرید این وسیله بسیار حیاتی است. چراغ قوه ها معمولا دارای انواع بسیار مختلفی و بسته به اوع لامپ که ممکل است لامپ ال ای دی باشد و یا لامپ معمولی و انواع باتری مورد استفاده در آن دارای تنوع بسیار بالایی هستند. از این رو با الکتروابزار در این مقاله همراه باشید تا درباره خرید این وسیله اطلاعات کامل به دست آورید.

چراغ قوه

در بالا بیان کردیم که چراغ قوه یک وسیله بسیار ضروری برای بیشتر مکانها و مشاغل است. چراغ قوهها به ما این امکان را می‏دهند تا در صورت عدم وجود برق بتوانیم روشنایی لازم را داشته باشیم یا اگر به نور بیشتر احتیاج داریم از آن‏ها استفاده کنیم. یک چراغ قوه پس به صورت باتری دار یا شارژی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در ادامه بیشتر درباره این وسیله و انواع آن صحبت خواهیم کرد.

انواع چراغ قوه

انواع بسیار زیادی از چراغ قوه در دنیا وجود دارند که هر کدام دارای ویژگیهای منحصر به فرد بوده و برای کاری مناسب هستند. از این رو در زیر به این انواع اشاره خواهیم کرد.

·         چراغ قوه پیشانی یا هد لایت

یکی از پر کاربردترین چراغ قوه‏ها نوع نصب شده روی پیشانی است. چراغ پیشانی شارژی قوی یکی از بهترین‏ها در این میان است که می‏تواند شارژ را برای مدت زمان زیادی نگه دارد. از بهترین چراغ قوه پیشانی برای مصارف مختلف مانند پزشکی استفاده میشود.

·         چراغ شارژی کمپینگ

چراغ شارژی کمپینگ یک نوع دیگر از چراغ قوه است که برای کمپینگ استفاده شده و نور بیشتری نسبت به بقیه چراغ قوهها دارد. پس اگر نیاز به یک چراغ قوه خیلی قوی دارید می‏توانید از این نوع استفاده کنید.

·         چراغ قوه کوهنوردی

یکی از انواع چراغ قوه که استفاده بسیار زیادی از آن می‏شود، نوع کوهنوردی است. برد چراغ قوه کوهنوردی بسیار بالا است و می‏تواند تمام مسیر را به راحتی روشن کند.

·         چراغ قوه ال ای دی

همانطور که از نام آن پیداست نور این چراغ قوه از طریق لامپ‏های ال ای دی تامین می‏شود. ممکن است کمی نور آن از باقی نوعها کمتر باشد اما باز هم کارایی بالایی دارد.

بهترین مارک چراغ قوه

برای آن که بدانید بهترین چراغ قوه کدام است باید ابتدا نوعی که احتیاج دارید را مشخص کنید. اگر بهترین چراغ قوه جهان را هم انتخاب کنید و با استفاده شما مغایرت داشته باشد ممکن است خوب به نظر نرسد. چراغ قوه‏ها برند و مارک‏های مختلف هم دارند. بهترین مارک چراغ قوه پیشانی معمولا پرفروشترین آن است.

قیمت انواع چراغ قوه

قیمت چراغ قوه وابسته به ویژگی‏هایی که دارد می‏تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال چراغ قوه پیشانی ضد آب ممکن است قیمت بیشتری از چراغ قوه برد بالا و نوع ساده از بقیه ارزان‏تر است. برای اطلاع از قیمتها به سایت‏های فروش چراغ قوه مراجعه کنید.

راهنمای خرید چراغ قوه

حال که با چراغ قوه ارزان آشنا شدید نوبت به خرید آن میرسد. برای خرید این کالا باید به نکاتی توجه کنید. به عنوان مثال برای خرید چراغ قوه پیشانی باید به نگهدارنده پیشانی توجه کرد. کیفیت برای این کالا حرپف اول را میزند. سپس باید به برند چراغ قوه توجه کرد و یک خرید مطمئن را انجام داد.