۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

باتری

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

انواع باتری

باتری ها از دسته وسایل پر کاربردی هستند که برای تولید نیرو به روش سریع و فوری طراحی شده و امروزه با توجه به نقش پررنگ انواع دستگاه های همراه، اهمیت بسیار بالایی در زندگی ما دارند. باتری ها نیز با توجه به کاربردشان در دسته الکتریکی و در کنار سایر وسایل الکتریکی مانند سه راهی برق و محافظ برق، لامپ ال ای دی و سایر لوازم روشنایی در این بخش دسته بندی شده است.

باتری خانگی

باتری های خانگی همانطور که از نام شان پیداست برای مصارف ساده و خانگی در دستگاه هایی کاربرد دارند که برای استفاده از آن ها نمی توانید از پریز برق کمک بگیرید. از جمله این وسایل می توانیم به انواع کنترل ها، ساعت، چراغ قوه، رادیو و.. اشاره کنیم.

انواع باتری خانگی

باتری ها نیز با توجه به وسیله و کاربرد آن، مدل های مختلفی دارند که از جمله پرکاربردترین انواع باتری می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

·         باتری قلمی

این گروه از باتری های خانگی بسیار پر کاربرد بوده و برای موارد مختلفی مانند رادیوهای جیبی، چراغ قوه، ساعت، کنترل تلویزیون و.. کاربرد دارند.

·         باتری نیم قلمی

باتری های نیم قلمی دقیقا مانند انواع قلمی هستند، اما ظرفیت این باتری ها کمتر از مدل قلمی بوده و معمولا برای کنترل، ماشین حساب و.. استفاده می شود.

·         باتری های کتابی

در باتری های کتابی بر خلاف انواع دیگر هر دو قطب مثبت و منفی در یک سر قرار گرفته و با عمر بالا برای رادیوهای قابل حمل، اسباب بازی ها و.. تولید می شوند.

·         باتری سکه ای

این گروه از باتری ها همانند نام شان به صورت تک سلولی و سکه ای بوده و به علت کوچک و سبک بودن شان برای سمعک، ضربان سازهای معمولی، ساعت مچی، و.. به کار برده می شوند.

قیمت انواع باتری

باتری های خانگی با توجه به ظرفیت، برند، مدل، شارژی و معمولی بودن، تعداد و.. قیمت های متفاوتی دارند اما به طور کلی قیمت باتری ها از حدود ۲۰ هزار تومان شروع شده و تا رقم های بالاتر را شامل می شود.

باتری جارو شارژی

باتری های جارو شارژی معمولا از جنس نیکل کادمیوم ساخته شده و با نشان اختصاریSC  شناخته می شوند. البته در آمپراژهای بالا از نیکل متال هیدرید برای ساخت این باتری ها استفاده می شود.

خرید باتری جارو شارژی

باتری های جارو شارژی را می توانید هم از فروشگاه های آنلاین و هم به صورت حضوری تهیه کنید. قیمت این باتری ها هم معمولا از ۱۲۰ تومان شروع شده و بالاتر می رود.

راهنمای خرید باتری

شما هنگام خرید انواع باتری باید به نکات مختلفی مانند ولتاژ باتری، ظرفیت، نوع تکنولوژی دستگاه مورد نظر، امکان شارژ و دشارژ و.. توجه داشته باشید. برند الکتروابزار یکی از بهترین فروشگاه هایی است که با داشتن طیف وسیعی از انواع باتری ها می تواند نیاز شما را برطرف کرده و باکیفیت ترین محصولات را با قیمت به صرفه به شما عرضه کند.

کلام پایانی

همانطور که گفته شد؛ باتری های خانگی انواع مختلفی دارند که شما با توجه به نوع کاربرد مورد نظرتان می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. همچنین از بهترین مارک های باتری موجود در بازار ایران می توانیم سونی، کملیون، پاناسونیک و.. را نام ببریم.